2017. aasta netipokkeri Eesti meistrivõistluste avaturniirist võttis osa 456 mängijat - PokkeriProd.com
Avaldatud: 6. november 2017

2017. aasta netipokkeri Eesti meistrivõistluste avaturniirist võttis osa 456 mängijat

Foto: Kadi Kask (autor Natalie Pastakeda)

4. novembril alanud arvult kümnendate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) avaturniirist võttis osa 456 mängijat.

OlyBetis toimunud freerolli tšempioniks krooniti hobimängija Kadi Kask, kes pärineb ühest Eesti edukaimast pokkeriperekonnast. Tema õde on möödunud aastal Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt Eesti parimaks naismängijaks valitud Carmen-Elina Vist.

«Tegelikult pidin üldse minema Pärnusse ning sõprade järele oodates registreerisin end nii sellele kui ka kolmele teisele tasuta turniirile. Kui mängu lõpuks avasin, oli mul alles vaid viiendik algstäkist, kuid hakkasin kohe kärmelt suruma ja sain mitmel korral järjest duublisse, ka blufid läksid väga ilusalt läbi. Pärnusse ma sel õhtul ei jõudnudki,» naeris oma esimese Eesti meistritiitli võitnud Kask, kellele tuli esikoht otsekui välk selgest taevast.

Täpselt neli tundi väldanud võistlusel saavutas teise koha Hans Kondel, kolmandaks tuli aga nimekas harrastusmängija Kaarel Võhandu. Freerollil osalemine oli kõigile tasuta, kuid OlyBet premeeris parimaid 504 euro väärtuses lisaauhindadega. Nii sai turniiri võitja 350-eurose pileti 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) põhiturniirile, samuti teenisid 14 parimat 11-eurose OPEM rahvaturniiri pääsme.

OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi kinnitusel võtsid OPEM-i avaturniirist osa nii mitmed nimekad pokkeriprofid kui ka sajad hobimängijad. «Võrreldes mulluse analoogse turniiriga oli osalejaid enam kui 50% võrra rohkem ning märkimist väärib ka asjaolu, et 14 parima sekka jõudis koguni seitse naist,» rõhutas Olop.

ETPF-i ning Pafi, OlyBeti, Unibeti ja Betsafe koostöös läbiviidav OPEM 2017 jätkub pühapäeva õhtul samuti OlyBetis. Kell 19:00 algab 11-eurose sisseostuga No Limit Holdem rahvaturniir, kell 20:00 aga 22-eurose osalustasuga Razz.

Kuni 13. novembrini vältavate tiitlivõistluste raames viiakse läbi 14 turniiri. Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2018 auhinnapaketid ETPF-i edukaimatele mängijatele. Tiitlivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad Paf, Coolbet, Unibet, Betsafe ja OlyBet.



€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal