Avaldatud: 11. november 2017

Netipokkeri Eesti meistrivõistluste tempokaimal turniiril osales 93 mängijat

Foto: ETPF-i Eesti meistrimedal (autor Kairit Leibold)

Reede õhtul toimus Pafis käimasolevate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) tempokaim turniir, mis viidi läbi No Limit Holdem 8-max hyper-turbo formaadis. Parimaks osutus Indrek Rajamets, kes tuli Eesti meistriks esmakordselt.

Esikoht tõi sisse 511 eurot ning Pafi lisaauhinna: 150-eurose pileti 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele (EMV). Tšempionile järgnesid Aivar Tõnus (344 eurot) ning Kirke Kuuskvere (260 eurot), nimekaim finalist Marek Selgeveer pidi aga leppima neljanda kohaga. Kokku jagus auhinnaraha tosinale parimale.

Hyper-turbo mänguformaadi omapäraks on kiired mängutasemed, mis vältasid reedeõhtusel turniiril vaid kolm minutit. „Tegemist on viimasel ajal aina suuremat populaarsust koguva ning äärmiselt agressiivse formaadiga, kus mängijatel on enamasti vaid kaks valikut – minna all-in või oma kaartidest loobuda,“ selgitas Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) juhatuse liige Tanel Reisi.

Meistrivõistluste üldarvestuses jätkub Meelis Visti ning mulluse Aasta Mängija Marko Kolgi kaksikjuhtimine, kelle järel on kolmas Marek Selgeveer. Reisi sõnul on üldränkingu punktiskoorid veel piisavalt väikesed, et tippu võivad hõlpsalt tõusta ka need, kes pole siiani veel ühelgi OPEM 2017 turniiril punkte saanud.€10 Pokkerisse Täiesti Tasuta

Kõik, kes avavad Unibet'i konto, saavad koheselt €10 pokkerisse TÄIESTI TASUTA. Sissemakset ei ole vaja teha.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED

Samal Teemal

TASUTA €10 POKKERISSE

Avades tasuta Unibet Pokkeri konto, saad koheselt €10 kontole. Ei mingit sissemakset.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahalaudades. Loe edasi »

AVA TASUTA KONTO

TASUTA €10 POKKERISSE