Avaldatud: 13. november 2017

2017. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri võitis Aleksander Lammas

Foto: Aleksander Lammas (autor Kairit Leibold)

Pühapäeval, 12. novembril toimus Unibetis käimasolevate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) tähtsaim, 110-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir. 83 osalejaga võistlusel triumfeeris Aleksander Lammas, kellele järgnesid Eesti läbi aegade edukaim netiproff Andres Allsalu ning Unibeti esindusmängija Rauno Tahvonen.

Põhiturniiri esikohaga kaasnes 1745-eurone auhinnaraha ning pilet 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) põhiturniirile. Allsalu teenis 1319 ning Tahvonen 1106 eurot, ühtekokku said auhinnarahast osa 12 parimat.

OPEM 2017 üldarvestuses tuli võitjaks Meelis Vist, kes lõpetas põhiturniiri seitsmendana, jõudis tiitlivõistluste jooksul kolmel korral finaallauda ning tuli Razz-mänguformaadis Eesti meistriks.

Üldränkingu teine oli Adriaan Hobo, kolmas mulluste meistrivõistluste kangelane Marko Kolk, neljas põhiturniiri võitnud Lammas ning viies ülikogenud pokkeriveteran Imre Leibold. Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (EPTF) premeeris üldarvestuse parimaid EMV 2018 pakettide ja piletitega.

Arvult kümnenda OPEM-i lõpetab eriline meistrite turniir, mis algab Unibetis esmaspäeva õhtul kell 19:00. Freerollil saavad osaleda kõik varasemad live- ning online-pokkeri Eesti meistrid ning auhinnad ootavad kolme parimat: võitja teenib 350-eurose EMV 2018 turniiripileti, teine ja kolmas koht aga 50-eurose Unibet Openi satelliidipileti.

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul on meistrite turniir eelkõige meelelahutuslik lisavõistlus, mille käigus tiitleid ega ränkingupunkte ei jagata. «Sellest hoolimata osutus see möödunud aastal väga populaarseks, meelitades osalema 37 varasemat tiitlivõitjat,» mäletas Reisi. Turniirile pääsemiseks tuleb eelnevalt registreeruda ETPF-i kodulehel.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal