Avaldatud: 13. november 2017

Online-pokkeri Eesti meistrivõistlused jätkusid Unibetis uute rekorditega

Foto: Toomas Linnamägi (autor Kairit Leibold)

11. novembril selgusid Eesti pokkerimeistrid lühikestes, kuue mängijaga laudades. Mõlemad laupäeval Unibetis toimunud turniirid osutusid väga populaarseks ning neil püstitati vastavate mänguformaatide uued osalejate arvu rekordid tiitlivõistluste 10-aastases ajaloos.

123 osalejaga €22 No Limit Holdem 6-max’is tuli võitjaks Erio Ermann (418) eurot, kellele järgnesid Andres Eisler ning Egert Maasikas (vastavalt 344 ning 295 eurot).

Samuti 22-eurose sisseostuga Pot Limit Omaha 6-max turniirist võttis osa 89 mängija. Oma karjääri kolmanda Eesti meistritiitli saavutas Toomas Linnamägi, kelle vend Tõnis on samuti kolmekordne Eesti meister. 364 eurot teeninud tšempionile järgnesid ka High-Roller turniiril teiseks tulnud Tarvi Eller (275 eurot) ning tänavuste live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) Aasta Mängija Marius Morel (231 eurot).

Lisaks auhinnarahale premeeris Unibet mõlema turniiri võitjat 150-eurose EMV 2018 piletiga. «Oleme osalusaktiivsusega väga rahul. Kindlasti aitas mängijate arvu suurendada ka tiitlivõistlustele eelnenud freeroll, mille käigus andsime ära 33 tasuta turniiripiletit,» kommenteeris Unibeti esindaja Ergo Maruste.

Arvult kümnendad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) kulmineeruvad pühapäeva õhtul kell 19:00 Unibetis läbiviidava 110-eurose sisseostuga No Limit Holdem põhiturniiriga.

Aasta tähtsaim vaid Eesti mängijatele mõeldud turniirifestival korraldatakse Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Pafi, OlyBeti, Unibeti ja Betsafe’i koostöös. Turniiride auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2018 auhinnapaketid ETPF-i parimatele mängijatele.

Põhiturniiri eel juhib meistrivõistluste üldarvestuses Adriaan Hobo, kellele järgnevad mullune OPEM-i kangelane Marko Kolk ning tänavune Razzi Eesti meister Meelis Vist. Heal löögipositsioonil on ka Imre Leibold, Tanel Evert ja Marek Selgeveer.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal