Avaldatud: 9. detsember 2023
Kategooria: Kõmu / Uudised

PILTUUDIS: Kas 2023. aastal saab veel pokkeris raha võita?

PILTUUDIS: Kas 2023. aastal saab veel pokkeris raha võita?

Pilt: Foorumikasutaja Kakahirmutise tulemused ühe aastaga. Madalate panustega. Igapäevatöö kõrvalt. €4000 + boonused. Foto: Kakahirmutise päeviku postitus.


Piltuudis PokkeriProd foorumi kasutaja Kakahirmutise 2023. aasta tulemustest, mis saavutatud madalates limiitides. Kui eelmine eelmine aasta mängis 5NL ja 10NL, siis see aasta 10NL ja 25NL ning tulemused näha graafikult, mille postitas täna foorumisse.

Kui ei tea, mis on 5NL, 10NL ja 25NL, siis milline PokkeriPro oled? Aga maakeeli 5NL on €0.02/€0.05, 10NL on €0.05/€0.10 ja 25NL on €0.10/€0.25. NL näitab suure panuse suurust sentides ja see ei pea olema eurodes vaid, ekvivalendina võib olla ka dollarites. India ruupiad samas nii ei toimi...

Olgu ka öeldud, et graafikul olevad tulemused on tehtud OlyBeti pokkeritoas, kus saab pokkerit mängida maailma suurimas pokkerivõrgustikus.

AVA OLYBETI POKKERITUBAja tee samad tulemused

Kakahirmutise graafik

Graafikuomanik foorumis ise kirjutab: «Vaatasin, et siin [foorumis] nagu mingi elu käib ja kord aastas võin ju postitada graphi ka.»

Graphi all peetakse silmas graafikut ning lisab, «Tegin see aasta sammu nl25 deep stacki, õppematerjali ei ole leidnud ning pelasin oma aju pealt, suutsin mängida kasumi peale aga nl10 per hour kasum suurem ning swingid väiksemad, kui õppematerjali tekib siis äkki tuleb motivatsioon nl25 või isegi nl50 end välja töödelda.»

Kellele võib ülaltoodu tunduda hiinakeelsena, siis maarjamaa keeltesse tõlkides tähendab see seda, et Kakahirmutis tegi sel aastal esimesi samme ka $0.10/$0.25 panustega rahamängudes, kus näitas kasumit.

Üleüldse aasta lõpetas kasumiga, aga samas samm madalamal $0.05/$0.10 mängudes on tunnitasu suurem ja rahalised kõikumised väiksemad. Kui peaks tekkima õppematerjale, et saada paremaks, siis $0.10/$0.25 võiks saada tema igapäevaseks mängulimiidiks ja võib-olla isegi veel samm kõrgemale $0.25/$0.50 mängudesse.

Töö kõrvalt €4053 + boonused

Ja lõpetuseks ütleb, et teenis 2023. aasta jooksul 4053 eurot, millele lisanduvad erinevad pokkeriboonused ja jackpotid. «Rahaliselt siis +4053€ , reik on suur aga koos flipoutide, reikbacki, cash droppide ja jackpottidega pole hullu.»

Taaskord väike inimtõlge. Mängudes teenis Kakahirmutis €4053. Teenustasud (reik) on küll kõrge [täpsustuseks võib öelda, et GGPokkeris võetakse reiki ka enne floppi.], aga erinevad kampaaniad, reigi tagastus ja jackpotid [GGPoker rahamängud on Bad Beat Jackpot süsteemis] korvavad suured teenustasud.

Hiljem täpsustab, et mängib igapäevatöö kõrvalt ja suurim jackpot, mille võitis oli $590 ja kui oleks selle «võitnud» kaotava käega, siis summa olnud üle 1000 dollari.

Graafik

Suurema pildi nägemiseks klõpsa pildil

Sisseehitatud graafikud ja HUD

Graafiku kuvamiseks ei ole kasutatud ühtegi tarkvara. Tegu on GGPokeri poolet sisseehitatud PokerCraft funktsionaalsusega, millele lisandub SmartHUD. Loe rohkem SIIT.

Ja tulles tagasi algse küsimuse juurde, kas 2023. aastal saab pokkeris raha võita, siis nüüd igaüks saab ise anda vastuse, kas tema jaoks €4000 on töö kõrvalt on raha või mitte. Muus osas vist vaidluskohti ei ole.

AVA OLYBETI POKKER JA MÄNGI SUURIMAS POKKERIVÕRGUSTIKUS »

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.