Avaldatud: 17. veebruar 2024
Kategooria: Uudised

Mis on GGPoker PVI? Kuidas mõjutab OlyBeti rakebacki?

Mis on GGPoker PVI? Kuidas mõjutab OlyBeti rakebacki?

GGPoker võrgustikus on igal mängijal temale omane väärtusindeks (GGPoker PVI), mis mõjutab otseselt tema saadud punkte ja rakebacki.

Eestis on GGPoker pokkerivõrgustiku strateegiliseks ja ametlikuks partneriks OlyBeti pokker, siis GGPoker väärtusindeks mõjutab otseselt saadavat OlyBeti rakeback'i ja väärtusindeksit tuleks teada.

Mis on GGPoker PVI? Kuidas mõjutab rakebacki?

GGPoker PVI (player value index) tähendab mängija väärtusindeksit, mis omistatakse absoluutselt igale GGPoker pokkerivõrgustikus olevale mängijale ja on pidevas muutumises.

Omistatud väärtusindeks jääb vahemikku 0 kuni 2 ja see mõjutab otseselt kogutavate punktide arvu (Fish Points), mis omakorda mõjutab rakeback'i.

Kuidas GGPoker PVI mõjutab rakeback'i?

Kõik mängijad teenivad iga makstud ühe dollari arvestatud reigi kohta 100 Fish Pointi'i (FP), aga iga mängija makstud reik, mida arvestatakse punktide kogumisel, on erinev ja siin tulebki mängu GGPoker PVI.

See tähendab, et iga mängija teenitud reik korrutatakse läbi mängija väärtusindeksiga (GGPoker PVI) ja sellest sõltub teenitud punktide arv, millest omakorda rakeback.

NÄIDE: Mängija GGPoker PVI on 0.8. Sel juhul mängija saab ühe makstud dollari kohta saja punkti asemel hoopis 80 punkti.

Seega, kui mängija PVI on väiksem kui 1, teenib ta iga makstud ühe dollari reigi kohta vähem kui 100 punkti ja kui PVI on suurem kui 1, siis teenib rohkem kui 100 punkti.

Millest GGPokeri PVI sõltub?

Täpset valemit, kuidas iga mängija PVI leitakse, ei ole avaldatud ja see on võrgustiku ärisaladus. Küll on teada, et minimaalne PVI saab olla 0.1 ja maksimaalne 2.

Näide: Kui mängija väärtusindeks PVI on 0.1, siis ainult 10% tema makstud reigist loetakse arvestatuks erinevates boonustes ja rakeback'is. Teisisõnu 0.1 väärtusindeksiga mängija ei saa ühe dollari makstud reigi kohta 100 FP-d, vaid hoopis 10 punkti.

Samas ülaltoodud näitele vastupidiselt, kui mängija PVI oleks hoopis 2, siis iga makstud ühe dollari asemel arvestatakse makstud reigiks kaks dollarit ja ta teeniks saja punkti asemel hoopis 200 punkti.

Millest sõltub PVI?

Teada on ka see, et iga mängija PVI sõltub sellest, milliseid mänge mängib; kas on võitev või kaotav mängija; mitu lauda mängib; kas on deponeeriv või välja-kandja; kui suurte panustega mängib ja muu taoline.

OlyBeti tervitusboonus
$1000 ilma sissemakseta
  • KLÕPSA SIIN ja registreeru kasutajaks
  • laadi alla tarkvara ja logi kontole
  • saad koheselt $1000 boonust
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!.

Kuidas arvutada oma GGPoker PVI-d?

See on väga lihtne. Selleks märkida üles oma praegused kogutud punktid. Seejärel registreeruda suvalisele turniirile, näiteks Spin & Gold turniirile.

Mängida turniir lõpuni ning võrrelda mitu punkti makstud reigi eest teeniti ning kasutada valemit: PVI = saadud_punktid / makstud_reik.

NÄIDE: 10-dollarilise Spin & Gold osalustasu on $9.28 ja reik $0.72. Kui selle eest teenis mängija 70 punkti, siis tema PVI on 0.70 punkti / $0.72 reik = 0.97.

Ülatoodud näites saab mängija iga ühe makstud dollari reigi kohta 97 punkti ja kui näiteks on lubatud 50% rakebacki ehk 1000 dollarist makstakse tagasi $500, siis tegelikult saab ta tagasi $485 ehk reaalne rakeback on 48.5%, mitte 50%.

Miks GGPoker kasutab väärtusindeksit?

Väärtusindeksit kasutatakse eelkõige jätkusuutliku pokkerimängude - ja keskkonna hoidmiseks.

Sisuliselt sellega antakse pokkeritoale hoovad juhtida rahavooge ja vältida olukorda, et väga kitsas ring mängijaskonnast teeniksid enamiku pokkeritoa poolt väljamakstud rahadest.

Väärtusindeksit (PVI) kasutades saab pokkerivõrgustik rahavooge taasakaalustada, andes rohkem tagasi neile, kes ka rohkem kaotavad; samas need, kes juba mängu ja boonustega võidavad, neile andes rakeback'iga vähem.

Kokkuvõte

Kui mängida GGPoker pokkerivõrgustikus, mida saab Eestis teha OlyBeti pokkeritoas, võivad makstud reigi ja teenitud punktide vahel tekkida erinevused. Selle põhjuseks on iga mängija personaalne väärtusindeks (GGPoker PVI).

Minimaalne PVI on 0.1 ja maksimaalne 2.0 ning sõltub mitmest ülaltoodud faktorist.

Seega kokkuvõttes erinevaid promosid mängides, mis sõltuvasd just regist ja lubatakse rake tagastust (rakeback), tuleks GGPokeri PVId võtta arvesse ja arvestada, et reaalne tulemus võib reaalsusest mõnevõrra erineda.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.