Avaldatud: 25. detsember 2023

OlyBeti pokkeritoas 1 miljoni dollari auhinnafondiga tasuta turniir

OlyBeti pokkeritoas 1 miljoni dollari auhinnafondiga tasuta turniir

1. jaanuaril toimub OlyBeti pokkeritoas 1 miljoni dollari auhinnafondiga freeroll, mille võitja saab endale $60 726. Auhinnaraha saavad kõik kõik turniiril osalevad mängijad, millest väiksem summa on umbes $20. 

Osalemine on täiesti tasuta - lihtsalt registreeruda turniiridele. Selleks avada OlyBet, logida kontole või avada konto. Seejärel avada peamenüüst POKKER ja laadida alla arvuti tarkvara või telefonirakendus.

AVA OLYBETI POKKERja osale tasuta $1M freerollil

Kuidas osaleda?

Iga päev toimub kuus freerolli (Happy New Year Freeroll [Day 1]). Freerollid toimuvad ööpäevaringselt iga nelja tunni tagant, aga iga mängija saab ööpäevas osaleda AINULT ÜHEL turniiril. Ööpäevaks loetakse 02:00 kuni 01:59 Eesti aja järgi (00:00 - 23:59 UTC).

Iga freeroll kestab kuniks alles jääb 5% registreerunud mängijatest, kes kõik saavad edasi 1. jaanuaril toimuvale 1 miljoni dollarilise auhinnafondiga turniirile. Turniirile võetakse freerollilt saavutatud stäkk kaasa.

Kui mängija pääseb edasi rohkem kui ühelt freerollilt, siis miljoni dollari freerollile pääseb siiski ühe stäkiga ja selleks on freerollidelt võidetud suurim stäkk.

Kõik lõputurniirile jõudnud mängijad on garanteerinud endale rahalise koha, milleks on umbes $20, ja jätkavad võistlust esikoha nimel, milleks on $60 726.

Kuidas turniirid leida?

Turniirid leiab OlyBeti pokkeritoast turniiride vaheleht: OlyBet > Tourney ja kirjutada otsingusse «Happy New Year»

Freerollide täpne kava (Eesti aja järgi):

  • Iga päev: 02:00, 06:00, 10:00, 14:00, 18:00 ja 22:00. Iga mängija saab päevas osaleda ainult ühel freerollil ja lõputurniirile jõudmiseks tuleb freerollil jõuda 5% allesjäänud mängija hulka.

Lõputurniir ($1M GTD)

Happy New Year Freeroll [Final Day] toimub 1. jaanuaril kell 20:00 Eesti aja järgi. Turniirile on garanteeritud 1 miljoni dollari suurune auhinnafond, kus esikohale on C$60 726. Kõik auhinnad makstakse välja C$-s.

Mis on C$?

C$ on rahamängude (cashgame) dollar, mida saab kasutada kõikides pärisraha rahamängudes ja enne välja kandmist tuleb see lihtsalt korra läbi mängida.

Rahamängude dollareid makstakse kõikides rahalistes kampaaniates ja selle eesmärk on stimuleerida mängude aktiivsust, sest enne välja kandmist tuleb raha vähemalt ühe korra läbi mängida.

C$ lahtimängimine on väga lihtne ja pärast seda saab raha kasutada muudes mängudes ja toodetes või sootuks selle oma pangakontole kanda.

1 MILJONI FREEROLLIL OSALEMISEKS AVA OLYBETI POKKER »

Kasutatud viited: 


Kommenteeri teemat foorumis

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.