Avaldatud: 4. juuli 2012
Kategooria: Uudised

Muchos Poker: Ülevaade, rakeback & arvustused

Muchos Poke rakeback: ülevaade, download ja boonused

 

TÄHELEPANU: ME TUNGIMALT SOOVITAME VÄLTIDA MUCHOS POKERIT SEOSES VÄLJAMAKSETEGA SEOTUD PROBLEEMIDE TÕTTU. LISAINFO LOE SIIT.

 • Muchos Poker rakeback: 30-40%, olenevalt toast. VIP’idele soodustused
 • Muchos Poker boonuskood: Ei ole vaja!

Muchos Poker kasvas välja PIV (Poker in Venice) platvormist ja ilmavalgust nägi 2012. aasta alguses. Tegu on mulitplatvormse pokkeritoaga, mis hetkel (02.07.2012) ühendab kuute erinevat pokkerivõrgustikku – Revolution (endine Cake), Merge, Everleaf, Enet, Live ja Entraction. Kõikidel nendel pokkeritubadel on ühine cashier. See tähendab, et rahasid saab eelmainitud pokkeritubade vahel liigutada koheselt ja tasuta tänu Muchos Pokerile.

Tundub keeruline ja segane? 

Muchos Poker on kõigest veebikeskkond, mis omab hetkel kuues erinevas pokkerivõrgustikus oma pokkerituba (skini). Analoogne näide on Paf, mis opereerib kahe erineva võrgustikuga: Diamond (Boss) ja Spade Poker (Ongame). Paf ei ole ise pokkerituba vaid on veebikeskkond, mis omab kahte pokkerituba kahes erinevas võrgustikus. Pafi näite puhul kannate raha Pafi ja sealt edasi pokkeritubadesse, Muchos Pokeris analoogselt Muchosesse ja sealt edasi eelmainitud kuute pokkerituppa.

Rahade liigutamine erinevate tubade vahel?

Süsteemi selgitamiseks toome reaalseid näiteid.

Deponeerid €1000 Muchos Pokeri veebikeskkonda. Seda raha (€1000) võid nüüd liigutada kuue erineva pokkeritoa vahel ja nii kuidas tahad.

Näide 1:
 Soovid mängida Muchos Merge pokkeritoas. Siis vajutades Muchos Merge pokkeritoas «Cashier» nuppu suunatakse Sind rahade liigutamise keskkonda, kus teed vastava summalise kande ühest toast teise. See on täiesti tasuta ja võtab aega 1-2 sekundit.

Näide 2: Liigutad kõik rahad Muchos Revolution (Cake) pokkerituppa. Leiad väga hea laua Muchos Merge pokkeritoast. Nüüd võid kanda sekundiga raha Revolutionist Mergesse ilma, et oleks teenustasusid või kuluks rohkem aega kui mõni sekund.

Muchos Poker aktiivsus

Nagu öeldud Muchos Poker on veebikeskkond, mis omab erinevate pokkerivõrgustike skine. Seega Muchos Pokeri aktiivsus ei ole eriti tähtis ja aktiivsust tuleks jälgida PokerScout.com lehel vastava pokkeritoa statistikat (Enet, Merge, Revolution jne). Küll aga statistika huvilistele võrdleme Muchos Poker kasutajate arvu teiste tuntud pokkeritubadega (4. juuli, 2012):

Muchos Poker aktiivsus

Muchos Poker rakeback

 • Muchos Poker Merge: 35% rakebacki
 • Muchos Poker Revolution (Cake): 36% rakebacki
 • Muchos Poker Everleaf: 40% rakebacki
 • Muchos Poker Live: 30% rakebacki
 • Muchos Poker Entraction: 30% rakebacki
 • Muchos Poker Enet: €1000 jooksev boonus (võrdväärne 30% rakebackiga)

TÄHELEPANU: Muchos Pokeris puuduvad boonused ja muud viled-kellad. See tähendab, et rakebackist ei lähe maha mitte ühtegi boonust jms. ning kui maksad €1000 reiki siis saad ka vastavalt protsendile rakebacki. Kui näiteks 35% diil saad €350. 

Muchos Poker rakeback kantakse iga päev 12:00-13:00 vahel PokkeriProd.com rakeback portaali kontole, kust saate selle välja kana igal ajal soovitud kohta. Rakebacki liigutamine Muchosesse võtab aega mõnest minutist kuni tunnini, mujale kuni 24 tundi aga praktikas reeglina tund-kaks.

Muchos Poker sisse – ja väljamaksed

TÄHELEPANU: VÄLTIMAKS TASUSID PALUN LUGEGE LÄBI JÄRGNEV TEKST ENNE SISSEMAKSE TEGEMIST

Muchos Poker sissemaksete ja väljamaksete tegemiseks tuleb kasutada BANKING meetodit (vaata videot alt). Kui kasutate muid meetodeid maksate 2.75% teenustasu iga sissemakse pealt ja see läheb rakebackist maha. Seega palun kasutage  kindlasti BANKING meetodit. Meetodi leiab kui logite muchospoker.com veebilehe ülevalt äärest. 

Muchos Poker sisse – ja väljamakse võimalused

Eestlastele soovitame kasutada Skrill (Moneybookers, mis saadaval nii USD kui EUR), NETELLER või 888.com.

Muchos Poker klienditugi

Muchos Poker klienditugi töötab 24/7 ja on kättesadav nii emaili, Skype kui ka nn. Live Support teel. Support on nii eesti – kui ka inglisekeelne. Lisaks osutan klienditeenindust ka mina (ranka) oma Muchos Poker mängijatele. Kui liitud meiega siis lisa palun mind Skype: rainer_ranka_roomet.

Muchos Poker tulevik

Oleme saanud kinnituse, et lähiajal Muchos Pokerisse tuleb 888.com ja näinud ka juba nende laudade ja lobbyde screenshote, sama ka Boss võrgustikuga. Liskas oleme kuulnud positiivseid uudiseid Ongame, iPokeri jms. kohta aga nende kohta info puudub.

Muchos Poker turvalisus

Olen rääkinud mitmeid kordi Muchos Poker pealikuga (Tim) turvalisuse üle, kuna Muchose kaks pokkerituba teenendab ameeriklasi (Merge & Revolution) ning olen muret tundnud oma mängijate rahade pärast.

Kõige enne Muchos Pokeril on litsents Maltal ja mängijate rahad on eraldatud. Aga ausalt öeldes see litsents ja eraldamine ei tähenda minule pärast viimase aja juhtumisi mitte midagi. Mis on aga minule tähtis ja miks ma (tegelt meie, PokkeriProd.com) olen otsustanud promoda Muchos Poker pokkerituba: Tim on lubanud garanteerida mängijate rahad ja vajadusel, kes tahab saada eraldi garantiid (kasvõi kirjalikku) võtke ühendust minuga: ranka@pokkeriprod.com või Skype: rainer_ranka_roomet. Kolmandaks on Timiga tehtud koostööd juba aastaid ning olnud Eesti maastikul aktiivne kümme aastat siis sellest usaldusest juba minule piisab

Muchos Poker liitumine

Muchos Poker liitumine tuleb teha läbi meie rakeback lehekülje, mille leiab aadressilt: (aadress eemaldatud). Valige menüüst Muchos Revolution (ei ole vahet, millise toaga liitute – kontot tehakse korraga kõiki kuute tuppa) . Täitke nõutud väljad, et liitumine oleks edukas. Kui liitumine on tehtud või tekivad probleemid siis palun lisage mind Skype: rainer_ranka_roomet, et saaksime probleemi lahendada või arutada VIP diilide üle.

TÄHELEPANU: Soovitame liitumisel kasutada brauserit Google Chrome

Muchos Poker’it tutvustav video

Loe ka foorumi teemat, kommentaare ja teiste kasutajate arvustusi€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal