Avaldatud: 17. juuli 2012
Kategooria: Uudised

Party Poker: tutvustus, rakeback ja pildid

Party Poker: rakeback, ülevaade ja boonuskoodid

 • Üldine

Party Poker alustas tegevust 2001. aastal ja kasvas maailma suurimaks pokkeritoaks. 2006. aastal võttis Ameerika Ühendriikide valitsus vastu hasartmänguseaduse, mis keelas USA-l resideeruvatele inimestele pakkuda internetis hasartmänge. Party Poker oli börsiettevõte siis ei jäänud muud üle kui taganeda USA turult. Kuna Party suurimad konkurendid PokerStars ja Full Tilt jätkasid USA mängijatele teenuse pakkumist siis seetõttu kaotas Party Poker oma liidri positsiooni. Partyle kuulus enne USA seaduse vastuvõtmist 41% kogu maailma pokkeriturust ja 77% kasumist tuli Ameerika mängijatelt.

2008. aastal sõlmis Party Poker USA justiitsministeeriumiga kokkuleppe, mille alusel tuli Partyl maksta USA-le 105 miljonit dollarit trahvi kuna nende toonane teenus oli vastuolus USA seadustega. Justiitsministeerium lubas pärast trahvisumma maksmist loobuda Party Pokeri vastu süüdistustest ja kui kunagi online pokker USA-s seadustatakse on Partyl õigus taaskord tulla USA turule.  USA kadumine oli Partyle väga suur kaotus aga õnneks tänaseks on suutnud nad oma mängijate baasi hoida ning ollakse taaskord kõrgel teisel kohal maailmas.

Party Poker pakub oma mängijatele iga kuu väga mitmekesiseid pakkumisi ja kampaaniaid, mis on suureks lisahüveks lojaalsetele mängijate kui ka uutele mängijatele. Seetõttu Party’s on alati laudu ja nõrku mängijaid ning lisaks huvitavaid kampaaniaid, mis tapavad igapäevast rutiini pokkerilaudades. Party Poker on ka turniiride seeria World Poker Tour (WPT) omanik ja läbiviija.

 • Mängijate ja laudade arv

Party Poker’is on tipptunnil mängimas 20 000 – 30 000 kasutajat, neist rahalaudades 5000 (keskmiselt 24 tunni vältelt 2650). Laudu on absoluutselt igale maitsele ja limiidile. Seda nii No Limi Hold’em kui Pot Limit Omaha laudades.

 • Mängijate tase

Party Poker’i atraktiivsed promod ning  suur ja tuntud netikasiino meelitavad väga palju nõrku mängijaid pokkerituppa. Lisaks on laudade valik väga hea, mis annab võimaluse valida omale sobiv laud.  Seega mängijate tase ei tohiks olla probleemiks.

 • Rakeback

Party Poker’is puudub otsene rakeback vaid see makstakse läbi VIP programmi nii boonuste kui ka rahaliste auhindadena, mis on võrdväärne kuni 50% rakebackiga. Mängija saab valida, kas ta konverteerib oma pokkeripunktid rahaks või ostab boonuseid. Kõige parema väärtuse saab kasutades punkte boonustena. Kõige esimese boonuse saab mängija esimesel sissemaksel – 100% kuni €500 ja selleks tuleb sissemakset tehes kasutada Party Poker boonuskoodi EESTI.

 • Party Poker punktid

Mängides Party Poker’is teenid Party Poker punkte. Iga makstud $1 reigi kohta saad 2 punkti.  Punkte saad vahetada rahaliste auhindade, boonuste vastu kui ka osta asju Party Poker’i netipoest. 

 • Sissemakse boonus

Party Poker pakub 100% kuni €500 esimese sissemakse boonust. Selleks  tuleb sissemaksel kasutada boonuskoodi: EESTI. Boonus vabastub osade kaupa (10%) ja on vaja koguda 8x boonuse summas Party Poker punkti ja aega on selleks 60 päeva.  Maksimaalse boonuse saamiseks  tuleb teha €500 sissemakse ja sissemakse boonus on võrdväärne 25% rakebackiga.

Näide: Teed €100 sissemakse siis saad €100 boonuse. See vabaneb 10 euroste osade kaupa ja ühe osa vabastamiseks on vaja koguda 80 Party Poker’i punkti. Kogu boonuse vabastamiseks  on vaja teenida 800 punkti.

Näide: Teed €500 sissemakse siis saad €500 boonuse. See vabaneb 50 euroste osade kaupa ja ühe osa vabastamiseks on vaja koguda 400 Party Poker’i punkti. Kogu boonuse vabastamiseks on vaja teenida 4000 punkti.

 • Pokkeritarkvara

Nii Holdem Manager (HEM) kui ka Poker Tracker 3 (PT3) toetavad Party Poker’i pokkerituba.

 • Google DNS

Kuna Party Poker’il puudub Eesti litsents siis tuleb vajadusel seadistada oma arvutis Google DNS. Google DNS’i õpetuse leiad aadressilt: https://www.pokkeriprod.com/google-dns/

 • Liitumine

Liitumiseks klõpsa siin. Uue konto registreerimisel kasutada Party Poker boonuskoodi POKKER

Lisa oma kommentaar või loe teiste mängijate arvustusi ›››

Party Poker: rakeback, ülevaade ja boonuskoodid€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal