Avaldatud: 24. juuli 2012
Kategooria: Uudised

1. augustist Olympic-Online’s uus VIP programm – mängijatele kuni 55% rakebacki

1. augustist Olympic-Online's uus VIP programm - mängijatele kuni 55% rakebackiPilt: Olympic-Online VIP klubi

UUENDUS (11. 03. 2014): Olympic-Online opereerib Olybeti nime all, kus on täiesti uus VIP-mängija programm. Selle leiab SIIT.

Alates 1. augustist hülgab Olympic-Online oma vana boonusdollaritel põhineva VIP-programmi ja läheb üle punktidepõhisele süsteemile. Kogu boonusprogramm muutub selgemaks, lihtsamaks ja mis kõige parem – tõuseb Olympic-Online mängijate rakeback – kuni 55%.

Uus süsteem sarnaneb suurtemate pokkeritubade VIP-programmidele – mängides teenid punkte ja tõused lojaalsuse redelil kõrgemale. Punkte saad vahetada rahaliste auhindade vastu – mida rohkem punkte auhind maksab, seda paremaks muutub punktide vahetuskurss ja seda suurem on mängija rakeback.

VIP tasemete arvestamine

Varasema kolme kuu asemel arvestatakse mängija VIP-taset nüüd ühe kalendrikuu kaupa ja seda uuendatakse automaatselt iga kuu esimesel päeval.

Püsimängija punktide ehk FPP-de teenimine

Alates augustist VIP-programmi keskseks väärtuseks jäävadki FPP-d varajasema boonusdollarite asemel ja FPP-de väärtus tõuseb kümme korda. Boonusdollarid jäävad teisejärguliseks ning annavad lisaväärtust kuni 20% rakeback’i ulatuses

FPP-de vahetamine ja vahetuskurss ning rakeback %

FPP-de vahetamine rahaks on võimalik igal ajahetkel, kui mängijal on vähemalt 200 FPP-d. Mida rohkem punkte koguda seda väärtuslikuma rahalise auhinna saab. Auhindade hinnad on vahemikus 200 kuni 100 000 FPP-d.

Mida kallim on auhind, seda parem on FPP-de vahetuskurss ja see tähendab ühtlasi ka paremat rakeback protsenti.  Seega kõige mõttekam on koguda 100 000 punkti ja vahetada see 1400 dollari vastu. See on võrdväärne 35% rakeback’iga.

Boonusdollarid

Boonusdollarid annavad punktipõhisele VIP-programmile lisaväärtust ja seda kuni 20% rakeback’i ulatuses. Boonusdollareid saab kahte moodi:

  1. esimesel sissemaksel
  2. igakuise VIP boonuse näol

1. Esimese sissemakse boonus

Mängija, kes teeb esimese sissemakse saab kontole kahekordse sissemakse summas boonusdollareid aga mitte rohkem kui tuhande dollari eest. Esimesed 10 boonusdollari jaoks tuleb koguda 500 FPP-d ja need vabanevad 1 dollari kaupa. Ülejäänud dollarid vabanevad $5 kaupa ja iga viie dollari vabastamiseks on vaja koguda 500 FPP-d.

2. Igakuine Boonus

Alates 1. augustist lisatakse iga kalendrikuu alguses mängijate kontodele igakuine VIP-boonus. VIP-boonuse summa sõltub vastavalt mängija VIP-tasemest – mida kõrgem on tase, seda suurema VIP-boonuse saab. Vabastamata boonusdollarid aeguvad kalendrikuu viimasel päeval.

* FDB on esimese sissemakse boonus ja on võrdväärne 16-25% rakebackiga sõltuvalt mängija VIP tasemest. 

Boonusdollarite vabastamiseks on aega kalendrikuu viimase päevani.

Olympic-Online Rakeback

Olympic-Online rakebacki arvutamiseks tuleb liita FPP-des vahetuskursist saadav rakeback igakuise VIP boonuse rakebackiga. Tabelis on toodud maksimaalne rakeback protsent aga tuleb arvestada, et maksimaalse rakebacki saamiseks tuleb ALATI osta 100 000 boonuseid! Standard VIP taseme jaoks on selle jaoks vaja maksta $6250 reiki, Diamond taseme juures aga $4000. Lisaks tuleb vabastada ära kõik igakuised VIP boonused 100% ulatuses.

Lisa oma kommentaar

Olympic-Online rakeback, boonuskood, ülevaade, rake cap ja cashback€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal