Avaldatud: 27. detsember 2013
Kategooria: Uudised

Muchos Pokeril probleemid väljamaksetega

muchos poker
Sügisest peale on mitmed 2+2 foorumi kasutajad teada andnud probleemidest Muchos Pokeri väljamaksetega. 

Kasutajate postitustest kumab läbi, et osad väljamaksetaotlused pärinevad suvest, kuid pole ilmselt suur saladus, et sellel platvomil pole juba tükk aega soovitatav rahasid hoida.

Kuigi Muchos Pokeri facebooki lehte uuendatakse  pidevalt, pole 2+2 teemas keegi ettevõtte poolt olukorda kommenteerinud. Klienditoe vastused pidid samuti olema lubadused õigele osakonnale meeldetuletus saata, ilma sisulist abi andmata. Viimastest postitustest on ainult ühes teada antud kiirest väljamaksest Netellerisse.

muchoscashoutproblems
Muchos Poker on Eesti juurtega ettevõtte mitme pokkeritoa vaheline rahade liigutamise keskkond, millel olid eelnevalt tugevad sidemed PIV platvormiga. Tüliga mindi lahku umbes aasta tagasi ning PIV-i opereerinud PIVGame Limited kaotas LGA litsentsi ning pidi ametliku tegevuse lõpetama selle aasta novembris.

Lock Pokeri väljamaksete kiirusele järele jõudmiseks, kus osadel mängijatel täitus aasta oma raha ootamisega, tuleb veel pingutada.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal