Avaldatud: 26. aprill 2024
Kategooria: Kõmu / Uudised

Maailma populaarseimat pokkeriklippi on vaadatud üle 100 miljoni korra – kui palju autor selle eest teenis?

Maailma populaarseimat pokkeriklippi on vaadatud üle 100 miljoni korra – kui palju autor selle eest teenis?

Maailma kõige aegade vaadatuim YouTube'i pokkerivideo on kasutaja Wolfgang Poker postitatud lühivideo, mis on nüüdseks kogunud üle 104 miljoni vaatamise.

59 sekundit kestvas videos ei nähtu midagi ebatavalist. Videos mängitakse $10/$25 panustega rahamängu, kus autor teeb enne floppi soldatite taskupaariga tõste saja dollari peale ja saab viis maksmist, mis moodustab 600 dollari suuruse panga.

Loositakse flop T 5 2. Väikese ja suure panusega mängijad tšekivad, mida teeb ka video autor. Temast järgmine panustab 150 dollarit, diileri positsioonil mängija loobub, väike panus maksab ja suur panus loobub.

Selle peale video autor tõstab panuse 500 dollarini. Algne panustaja loobub ja väike panus maksab, mis teeb panga suuruseks 1750 dollarit.

Loositakse turn, milleks on 8. Väike panus tšekib, autor panustab $750, väike panus loobub ja autor võidab panga. Sellega lõppeb video, mis on tänaseks kõige vaadatuim pokkerivideo.

Mis on video vaatamiste saladuseks?

Sama küsimuse on esitanud ka teised pokkerimängijad. Näiteks 17. aprillil avaldas Isaac Haxton imestust sotsiaalmeedia platvormil X, küsides, mis selles videos erilist on. Videos võidetakse tavapärase suurusega pank, tavapäraste kaartidega.

Saladuse loori kergitas autor ise, postitades oma X kontole ekraanitõmmised video vaatamise statistikast.

Ekraanitõmmistelt on näha, et 95 protsenti vaatamisi tuli YouTube'i lühivideode sektsioonist, kus soovitajaks oli YouTube'i algoritm ise, näidates videot järjest rohkematele külastajatele.

Ligi 70 protsenti vaatajatest olid vanuses 18 kuni 34, enamik vaatajaid (84 protsenti) olid mehed ning videot vaadati keskmiselt 47 sekundit.

Mis võib aga kõige rohkem üllatada, on see, kui suurt tulu autor video eest teenis. Ekraanitõmmiste postitamise ajal oli vaatamisi 103 miljonit, mis tähendas kõigest 2900 dollari suurust tulu.

Samas on uute tellijate arv tulust tähtsam; tänu sellele videole lisandus Wolfgang Pokeri kanalile üle 236 000 uue tellija.

Maailma vaadatuima pokkerivideo eest video autor Wolfgang Poker teenis 2900 dollarit.

Maailma vaadatuima pokkerivideo eest teenis video autor Wolfgang Poker 2900 dollarit.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.