Avaldatud: 20. jaanuar 2015
Kategooria: Kõmu / Uudised

Pokkeripettustega tegelenud endine 888poker'i sponsormängija Darren Woods mõisteti vangi

Darren Woods

2010. aasta WSOP käevõru võitja ja endine 888poker'i sponsormängija Darren Woods mõisteti 15 kuuks vangi seoses 888poker'is läbiviidud pokkeripettuste pärast.

Kohus süüdistas Woodsi kokku 13 pettuse episoodis, kus süüdistatav tegi kokkumängu, kasutades mitut arvutit ja erinevat kontot, et nii saavutada suurem eelis vastaste üle. Kontode taga oli Woods ise ning mängijate asukohtade peitmiseks kasutas erinevaid IP-sid ja proksiserverite teenuseid.

Woods eitas süüdistusi, aga hiljem võttis neist üheksa omaks ning selle eest mõisteti talle 15-kuuline vangistus ning ühe miljoni naela suurune trahv, mille maksmata jätmisel lisatakse mehele veel kuus aastat vangistust. Trahvist on hetkel makstud üle 900 000 naela, millest kolmandik on juba ohvritele tagastatud.

Sohi tegemine leidis aset aastatel 2007 kuni 2012.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.