Re: majanduse offtopic
Kui nii lihtne on manipuleerida aktsiaturuga, mis on võimalused et keegi seda tulevikus ebaausalt ära kasutama ei hakka?
Kui nii lihtne on manipuleerida aktsiaturuga, mis on võimalused et keegi seda tulevikus ebaausalt ära kasutama ei hakka?
Comment