majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2176
    Re: majanduse offtopic

    Ja veel, kui selline asi huvitab inimeste aitamise mõttes, mitte kohe raha teenimise pärast, siis võiks kirjutada projekti näiteks põhi ja keskkooli kohta, õpetad nohikud suhtlema, saaks eororahad kah peale niikuinii, neile meeldivad sellised asjad.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #2177
      Re: majanduse offtopic



      Tasub mingi MTÜ teha ja siis "asja ajama" hakata. Kusjuures ka FC POKKERIPROD MTÜ-l on põhitegevuse kõrvalt kindlasti potentsiaali.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2178
        Re: majanduse offtopic

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        http://www.epl.ee/news/eesti/sotsiaa....d?id=66027422

        Tasub mingi MTÜ teha ja siis "asja ajama" hakata. Kusjuures ka FC POKKERIPROD MTÜ-l on põhitegevuse kõrvalt kindlasti potentsiaali.
        Mõtled siis, et muruntau ühe pompsina tööle panna? :d

        To muru: niisama nokin, ma veel hullemgi! :D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2179
          Re: majanduse offtopic

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          Olen ise suht palju nii suhelnud nendega, et täis peaga rändan kuhugi urkasse ja siis ajan niisama juttu. Massi kokku ajamine poleks mingi probleem.
          LOL

          Sa pole normaalne, Jörks :D

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #2180
            Re: majanduse offtopic

            Uued definitsioonid majanduses ja äris:

            Kasum - ettevõtte tulem, mis jäi töötajate vahel ebaõiglaselt palgana välja maksmata

            Kahjum - ettevõtte tulem, mis tekkis töötajatele liiga õiglast palka makstes

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2181
              Re: majanduse offtopic



              Vaatasin Äripäeva palgateemalisi artikleid ja silma jäi see artikkel seoses selle artikliga. Kas nüüd võib eeldada, et EL keskmine pangandussektori palk on ümmarguselt 5700 eurot ja telekommunikatsiooni puhul 4500 eurot? Tolmuahvi valdkonna puhul peaks selleks olema ümmarguselt 12 000 eurot.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #2182
                Re: majanduse offtopic

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                http://www.ap3.ee/article/2013/5/1/v...-topi-firmasid

                Vaatasin Äripäeva palgateemalisi artikleid ja silma jäi see artikkel seoses selle artikliga. Kas nüüd võib eeldada, et EL keskmine pangandussektori palk on ümmarguselt 5700 eurot ja telekommunikatsiooni puhul 4500 eurot? Tolmuahvi valdkonna puhul peaks selleks olema ümmarguselt 12 000 eurot.
                küsi ikka otse, mis sa keerutad.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #2183
                  Re: majanduse offtopic

                  keegi pokerstrategy kaudu 100€ on juba välja võtnud daytrade jaoks?

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #2184
                    Re: majanduse offtopic

                    ok, nvm, ma vist ei alustagi sellega. see forex trading on ikka veidi overkill, las need jaapani küünlad jääda teistele

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #2185
                      Re: majanduse offtopic

                      ROFL, see jaapani küünalde värk on kõige basicum asi seal üldse.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #2186
                        Re: majanduse offtopic

                        las olla, aga kui juba selle jaoks tuleks teha tööd et mitte seal bottom 10% hulgas olla, siis top 5% sisse saamiseks minul resurssi ei jätku hetkel.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2187
                          Re: majanduse offtopic

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          ROFL, see jaapani küünalde värk on kõige basicum asi seal üldse.
                          millal weed börsile jõuab?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #2188
                            Re: majanduse offtopic

                            See on umbes sama küsimus, et: "millal internet täis saab?"
                            Eks siis jõuab, kui mõni suurfirma selle või mõne sellest saadava produkti patenteerida jõuab ja siis see firma juhtub börsile minema, midagi selles suunas vist. Ühtteist ravimeid juba on ekstraktitud kanepist, kuid ma ei tea, kas nende patentide omajad/firmad ka börsil on.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2189
                              Re: majanduse offtopic

                              kas sa jood hapet ka muidu ?

                              e: mitu x sa nädakas weedi teed ausalt?
                              Last edited by leits; 10.05.13, 21:22.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #2190
                                Re: majanduse offtopic

                                Sul pole vist kõige suurem silmaring? Sellisel juhul, mine arene.

                                Comment

                                Working...