Re: majanduse offtopic
ei ole, aga kui ma taimedega vahele jään, siis võtan yhednust prof. Weed
Miks sa eestis "weedi teemat" lobbyma pole hakanud, jube kasulik kraam ju?
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
Miks sa eestis "weedi teemat" lobbyma pole hakanud, jube kasulik kraam ju?
Comment