majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2131
    Re: majanduse offtopic

    + eestikeelsest valijaskonnast keskenduvad neile, kelle saab odavalt (500eek, koorem puid) ära osta. hea skeem.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #2132
      Re: majanduse offtopic

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #2133
        Re: majanduse offtopic

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        + eestikeelsest valijaskonnast keskenduvad neile, kelle saab odavalt (500eek, koorem puid) ära osta. hea skeem.
        ehk seniilsetele.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #2134
          Re: majanduse offtopic

          Noored, integreeritud/haritud eesti-venelased on suht hästi asjaga kursis ja kas ei vali üldse või valivad oma vaadetest lähtuvalt.

          Seega tuleb keskerakonna fenomeni puhul oodata kuni kommunismiaja inimesed lihtsalt ära surevad. Tänapäeva noor või keskealine inimene neid enam ju ammugi ei vali. Valib pensionär ja 40+ venelane

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #2135
            Re: majanduse offtopic

            Aga, kes see ütleb, et IRL,Reformil ja SDE pole "palgalisi" kommareid?

            Aga nagu WTF


            Äriregistri andmetel on Taskila jätkuvalt Estonian Airi tütarfirma Estonian Air Regional AS-i nõukogu esimees.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #2136
              Re: majanduse offtopic

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Noored, integreeritud/haritud eesti-venelased on suht hästi asjaga kursis ja kas ei vali üldse või valivad oma vaadetest lähtuvalt.

              Seega tuleb keskerakonna fenomeni puhul oodata kuni kommunismiaja inimesed lihtsalt ära surevad. Tänapäeva noor või keskealine inimene neid enam ju ammugi ei vali. Valib pensionär ja 40+ venelane
              muide see ei ole niimoodi. kõige veidram on selle asja juures see, et keskerakonna valijaskond on sa 20 aastat kuradi permanentne olnud. ise arvasin ka, koos minuealistega seda 15 aastat tagasi. aga ei ole nii. kodakondsuse saanud vene noored on need kes on väljasurnud eesti pensionäride asemele tulnud. tõsine mõtlemise koht teistele erakondadele.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2137
                Re: majanduse offtopic

                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                Mõned leheküljed tagasi oli juttu sellest, et Tallinna Linnavalitsuses tundub veits liiga palju inimesi tööl olevat. Eraldi toodi välja arengukavade osakond. Siin on üks väike osa sellest, mida nad igapäevaselt teevad: http://uudised.err.ee/index.php?06277351
                See ei ole tõsi. See on anekdoot. Päriselt ka w?

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #2138
                  Re: majanduse offtopic

                  see ei ole mulle üldse üllatuseks. TLV rahastab tallinna televisiooni. ma olen seda aegajalt vaadanud ja jõuetut naeru pidanud. see on kas absoluutne huumorikool või teevad nad sotseksperimenti. seal on neil üks saade korra nädalas mida nad nimetavad kõige avatumaks eesti poliitikat analüüsivaks saateks eestis. saatejuhtideks on heimar lenk, mart ummelas ja mingi 50+ naine, keda ma nimepidi nimetada ei oska. pool sellest saatest kulub täiesti puhtalt savisaare ülistamiseks. täiesti ausalt, nii on. vaadake siis saate aru ja teine pool nad siis " analüüsivad". ainuke ajaleht mida nad loevad ja tsiteerivad on kesknädal.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #2139
                    Re: majanduse offtopic

                    muide nad kordavad seda saadet vist iga päev. nii, et kel huvi, vaadake :D

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #2140
                      Re: majanduse offtopic

                      Saate nimi on Meedia Keskpunkt. Kellel tekkis huvi, siis saab netist ka vaadata seda: http://tallinnatv.eu/index.php?id=1784

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #2141
                        Re: majanduse offtopic

                        keskerakond on eesti jaoks üks väka ohtlik organisatsioon. keel tõrgub seda erakonnaks nimetamast, sest erakonnale viitavad nimetajad suuresti puuuduvad. organistatsiooni poolt juhitavad struktuurid on läbi imbund kuri- ja pahatahtlikest inimestest, kelle mahhinatsioonid maksumaksja raha eest ei ole kunagi õiget eesmärki täitnud. raha kandidakse ümber kas otse organisatsiooni populariseerimiseks (TTV), kanditakse otse oma isiklike vajaduste rahuldamiseks ( alltöövõtud, millest tuleb kümnist maksta) või siis otse organisatsiooni kassasse. neid näiteid ma vist enam tooma ei pea.

                        organisatsiooni juht vaevleb suuresti omaenese ego probleemide küüsis ja need probleemid on tema vaimuteravuse absoluutsesse nulli löönud. organisatsiooni juht on moodustanud omale meeskonna, kes ei ole pädevad tegema otsuseid mis võiks olla head riigile või pealinnale. meeskond koosneb ilma erihariduseta kirjaoskajatest, kes on truud rahale, mida nad vabaturul ilmselgelt väärt ei ole.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #2142
                          Re: majanduse offtopic

                          imelik, et keegi ei ole veel segi keeranud ja paksu maha koksanud

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #2143
                            Re: majanduse offtopic

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            imelik, et keegi ei ole veel segi keeranud ja paksu maha koksanud
                            Sama võiks ju ka Ansipi, Ligi, Partsi kohta öelda, aga tihased üritasid paksu maha koksata, aga ei saanud hakkama. Ühest jalast said ainult jagu

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #2144
                              Re: majanduse offtopic

                              WTF???? Pidi ju safe bet investeering olema???


                              Rahandusminister Jürgen Ligi ütles, et Eesti kannab riigieelarvest Kreekale tagasi viie miljoni euro eest intressitulu.
                              Link: http://www.epl.ee/news/majandus/eest....d?id=65991244

                              Ansipi ja Ligi sõnul on Kreeka võlakirjade ost hoopis kasulik investeering. "See pole mingi tagastamatu abi, sellelt makstakse korralikku intressi!" kinnitab reformistide duo üldsusele juba mõnda aega.
                              Link: http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=47864231

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #2145
                                Re: majanduse offtopic

                                Elu on näidanud, et on kes seal eesotsas on, sittagi ei muutu.

                                Comment

                                Working...