Re: majanduse offtopic
OBV ma ei mõelnud seda nii 1:1. Aga kui tänasel päeval olev miinimumpalk kahekordistakse homme või veel ekstreemsem - neljakordistatakse ning ütleme, et kõik töölised jäävad alles, siis peavad hinnad tõusma. Reaalsuses seda ei juhtu, sest mistahes makse/minpalke ei tõsteta nii suurelt vaid tehakse sujuvalt.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Comment