Re: majanduse offtopic
Lugesin ka paar rida, ja läksin ka tilti. Varem läksin vähem, aga nüüd järjekordselt silmaring avanenud.
Hiinas üks sõber, õigemini chaom1 sõber, kes meile oli giidiks. Vend ärkab iga päev kella pealt 06:00 või oli 07:00 (vahet ei olegi), läheb tööle ja tuleb 23:00 ära. Ta ei ole erand. Nii iga päev. Reede, laup, pühap.
Küsimuse peale, et millal sul viimane vaba päev oli? Vastas, et viimase kahe aasta jooksul 1-2 olnud. Kutt leiab veel aega pere ja sõprade jaoks.
Tõusnud €200 lihttöölisest firma üheks omanikuks. Kõik oma enda tugeval motivatsioonil ja initsiatiivil: saad parem elu. Mitte ei vingu, et palk on väike või töö on sitt.
Olen ise tugeval veendumusel, et hea töömees ei jää kunagi tööta ja nälga ning teenib alati omale hea palga. Iga töötaja saab täpselt selle palga, mida ta on väärt ja väikeses palgas ei ole süüdi tööandja, vaid töötaja ise.
On muidugi ka erandeid (töökohad, kus ei olegi võimalik paremat palka saada), aga need valikud ja otsused on iga inimene ise teinud.
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust
Hiinas üks sõber, õigemini chaom1 sõber, kes meile oli giidiks. Vend ärkab iga päev kella pealt 06:00 või oli 07:00 (vahet ei olegi), läheb tööle ja tuleb 23:00 ära. Ta ei ole erand. Nii iga päev. Reede, laup, pühap.
Küsimuse peale, et millal sul viimane vaba päev oli? Vastas, et viimase kahe aasta jooksul 1-2 olnud. Kutt leiab veel aega pere ja sõprade jaoks.
Tõusnud €200 lihttöölisest firma üheks omanikuks. Kõik oma enda tugeval motivatsioonil ja initsiatiivil: saad parem elu. Mitte ei vingu, et palk on väike või töö on sitt.
Olen ise tugeval veendumusel, et hea töömees ei jää kunagi tööta ja nälga ning teenib alati omale hea palga. Iga töötaja saab täpselt selle palga, mida ta on väärt ja väikeses palgas ei ole süüdi tööandja, vaid töötaja ise.
On muidugi ka erandeid (töökohad, kus ei olegi võimalik paremat palka saada), aga need valikud ja otsused on iga inimene ise teinud.
Comment