Re: majanduse offtopic
Üks küsimus korteri üürniku-omaniku suhete kohta. Situatsioon selline, et üürnik pole tasunud 3 kuud üüri, kommunaale, ta telefoni nr ei ole enam kasutusel ja FB's pole ka vastanud, fb andmetel on tüüp üldse Soomes. Üürilepingu järgi ei tohi omanik minna oma korterisse ilma ette teatamata. Kas FB'sse saadetud kiri (ta ei ole seal enda nimelise kontoga) on piisav selleks? Ta ei pruugi seda nähagi, kuna pole sõbralistis siis kiri läheb other folderisse, mida paljud ei vaatagi. Sama küss ka kirjaliku teatamise kohta üürilepingu lõpetamise kohta, teine pool peab olema seda kirjalikult näinud, aga ei ole selge kas tüüp Eestiski asub.
Vist peaks mujalt küsima tegelikult.
Üks küsimus korteri üürniku-omaniku suhete kohta. Situatsioon selline, et üürnik pole tasunud 3 kuud üüri, kommunaale, ta telefoni nr ei ole enam kasutusel ja FB's pole ka vastanud, fb andmetel on tüüp üldse Soomes. Üürilepingu järgi ei tohi omanik minna oma korterisse ilma ette teatamata. Kas FB'sse saadetud kiri (ta ei ole seal enda nimelise kontoga) on piisav selleks? Ta ei pruugi seda nähagi, kuna pole sõbralistis siis kiri läheb other folderisse, mida paljud ei vaatagi. Sama küss ka kirjaliku teatamise kohta üürilepingu lõpetamise kohta, teine pool peab olema seda kirjalikult näinud, aga ei ole selge kas tüüp Eestiski asub.
Vist peaks mujalt küsima tegelikult.
Comment