Re: majanduse offtopic
Ma elan nö metsas ja ei leia,et riik mul midagi kinni maksnud oleks.Kruusateed silutakse harva ja seda lõhuvad siin põhiliselt molkused linnast,kes nädalavahetustel ATV-dega paarutamas käivad.Sama ka mu enda metsas.Ega keegi ei küsi vaid lihtsalt sõideti eelmine aasta kõige porisemal ajal sügavad rööpad sellele teele sisse kust ise endale kütet välja vedasin.
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust
Comment