Re: majanduse offtopic
Selleks on esiteks vaja kõigi liikmesriikide nõusolekut ja teiseks on vaja leida need NATO riigid kes annavad oma vägesid Eestile appi - ehk saadab need väed sõtta Venemaa vastu.
Ma ei kujuta hästi ette, et Eesti pärast 3. maailmasõda lahti läheks. Või mis sina arvad?
Algselt postitas evari1
Vaata postitust
Ma ei kujuta hästi ette, et Eesti pärast 3. maailmasõda lahti läheks. Või mis sina arvad?
Comment