Re: majanduse offtopic
Kui siiski 50k inimest tänavale tuleb ja nõuab Eesti riigi liitmist Vene Föderatsiooniga, mida sa soovitad siis teha? Tõdeda, et sai jah vist midagi valesti tehtud ja selle omariikluse projekti viisakalt lõpetada? See 50k inimest, kes tõsimeeli nii arvavad, on täna meie keskel olemas. Pigem on see number 150k, ma arvan.
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Comment