Re: majanduse offtopic
Pigem peaks mõtlema, et kust teenida lisa 42 miljonit.
Hetkel riik näeb lisaraha ainult maksude , aktsiiside, trahvide, riigilõivude tõstmises. Samas ei mõelda, et kust kohast maksumaksja selle lisa 42 miljonit kokku kraabib.
Pigem peaks mõtlema, et kust teenida lisa 42 miljonit.
Hetkel riik näeb lisaraha ainult maksude , aktsiiside, trahvide, riigilõivude tõstmises. Samas ei mõelda, et kust kohast maksumaksja selle lisa 42 miljonit kokku kraabib.
Comment