Re: majanduse offtopic
Maxi olukord (€2.5/h mustalt ehitusel) küll selline, kus iga kell tasuks juba parem mikros variatsioonivabalt €1k kuus kokku nühkida (kuni reaalselt soovitud OK palgaga tööle saad). Sul 313 posti siin foorumis ja ühtteist ilmselt omandatud?
Maxi olukord (€2.5/h mustalt ehitusel) küll selline, kus iga kell tasuks juba parem mikros variatsioonivabalt €1k kuus kokku nühkida (kuni reaalselt soovitud OK palgaga tööle saad). Sul 313 posti siin foorumis ja ühtteist ilmselt omandatud?
Comment