Re: majanduse offtopic
vot Maxi, ma ei tea mis su haridusetase on, aga põmst ons ellest näha, et kui sa makromajanduse tähtsust ja nö maailmaturul liikuvate indikaatorite nt kullahinna liikumist alaväärtustad ja räägid, et see pole üldse oluline ja tähtis on jusht see mikro-lihttööline.. siis ma julgen arvata, et su töö ja tunnihind ja su teadmised on omavahel kooskõlas.
lihttööjõud on jusht täpselt nii hinnatud kui kerge seda saada on... kui enamik elanikkonnast ongi lihtsad poisid, kel ei ole mingit muud võimalust kui paari euri eest oskusi mitte vajavat tööd teha, siis miks peakski rohkem selle eest maksma? ja see nn "eliit", on neil mingi kohustus kellegi teise elujärgu eest muretseda? "Härrad" olid kõvad poisid ja joomise ja niisama laisklemise asemel võtsid oma keskkooli ja ülikooli tõsiselt ja omandasid oskused...
vot Maxi, ma ei tea mis su haridusetase on, aga põmst ons ellest näha, et kui sa makromajanduse tähtsust ja nö maailmaturul liikuvate indikaatorite nt kullahinna liikumist alaväärtustad ja räägid, et see pole üldse oluline ja tähtis on jusht see mikro-lihttööline.. siis ma julgen arvata, et su töö ja tunnihind ja su teadmised on omavahel kooskõlas.
lihttööjõud on jusht täpselt nii hinnatud kui kerge seda saada on... kui enamik elanikkonnast ongi lihtsad poisid, kel ei ole mingit muud võimalust kui paari euri eest oskusi mitte vajavat tööd teha, siis miks peakski rohkem selle eest maksma? ja see nn "eliit", on neil mingi kohustus kellegi teise elujärgu eest muretseda? "Härrad" olid kõvad poisid ja joomise ja niisama laisklemise asemel võtsid oma keskkooli ja ülikooli tõsiselt ja omandasid oskused...
Comment