Re: majanduse offtopic
Ma ei grindiks seal :)
Kuna Pärnus on tööga (paremate karjäärivõimalustega) alati olnud probleemid siis läksingi tehasesse. Sinna minnes ma teadsin koheselt, et ma kaua ma siin ei ole, sama mõte oli sugulasel, kes töötas samas kohas ning hoidsime silmad lahti. Õnneks tuli mulle pokker ja sellega asi lõppes.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Kuna Pärnus on tööga (paremate karjäärivõimalustega) alati olnud probleemid siis läksingi tehasesse. Sinna minnes ma teadsin koheselt, et ma kaua ma siin ei ole, sama mõte oli sugulasel, kes töötas samas kohas ning hoidsime silmad lahti. Õnneks tuli mulle pokker ja sellega asi lõppes.
Comment