Re: majanduse offtopic
Küll nüüd lajatas, irw.
Tõele au andes, siis ametlikult vist seal kõige madalamas kastis ei olegi ja pangaarve kuulõpul miinusesse ei lähe, aga enesekriitiline olles, siis paremini saab alati. Iseasi kas lihtsam on seda "paremini" saavutada lolli patriotismiga parimad aastat elust kodumaal olla ja hambad ristis oma asja ajada, või teha nagu suurem osa ja kergema vastupanu teed minna.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Tõele au andes, siis ametlikult vist seal kõige madalamas kastis ei olegi ja pangaarve kuulõpul miinusesse ei lähe, aga enesekriitiline olles, siis paremini saab alati. Iseasi kas lihtsam on seda "paremini" saavutada lolli patriotismiga parimad aastat elust kodumaal olla ja hambad ristis oma asja ajada, või teha nagu suurem osa ja kergema vastupanu teed minna.
Comment