Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
1 vs 1 fightis kedagi tappa on üsna võimatu kui üks osapool retarded just pole. Ja trennis käin trenni pärast mitte eesmärgiga muthafuckin' badass ninjaks saada :)
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust

Comment