Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Näiteks see, et Savisaar jätab viimastel aastatel juba väga seniilse mulje. Ta ei oska ühelegi küsimusele otse vastatagi ja ta demagoogia on liigselt üle piiri läinud. Keskerakonna poliitika/lubadused ei ole jätkusuutlikud. Nende platvorm keskendub ainult sellele kuidas nemad ei tõstaks samamoodi makse nagu Reformierakond ja Eesti majanduskriisis on ainult viimati nimetatud süüdi. Nad oskavad ainult öelda seda, et "meie ei oleks seal makse tõstnud, meie oleks hoopis pensioneid ja sotsiaaltoetust tõstnud", aga viimased paar aastat ei ole kordagi ühtegi läbimõeldud varianti selle koha pealt välja käidud, kust see raha ikkagi võetakse. Kõik nende algatatud seaduse eelnõud on ainult selle nimel, et võita valijaid praegustel valimistel, sest nad teavad, et nendel ettepanekutel ei ole mingit võimalustki läbi minna. Tallinna linna juhitakse miinuses - raha laenamise ja riigi abi peal.
A ja muidugi see venelaste hellitamine: kui kunagi peaks selline asi juhtuma, et nendele (semi)-umbkeelstele venelastele antakse pass pihku lihtsalt nii muuseas, siis ma ei tõsta sinna riiki elu sees oma jalga. See suhtumine, et "te olete ikkagi endine (ja tulevane) NSVL osa ja te peaks siin kõik meid austama" on oksele ajav.
Algselt postitas minbetmillionaire
Vaata postitust
A ja muidugi see venelaste hellitamine: kui kunagi peaks selline asi juhtuma, et nendele (semi)-umbkeelstele venelastele antakse pass pihku lihtsalt nii muuseas, siis ma ei tõsta sinna riiki elu sees oma jalga. See suhtumine, et "te olete ikkagi endine (ja tulevane) NSVL osa ja te peaks siin kõik meid austama" on oksele ajav.
Comment