Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Vahepeal on aeg edasi läinud ja Delfi valimisküsitlus on juba naljakas: http://www.delfi.ee/news/rk/?l=tn_delfi
Ansip saaks infarkti ja Savisaare sulest ilmuks varsti ´´Peaminister 2 ehk kuidas ma Ansipi Tartusse küüditasin``
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Ansip saaks infarkti ja Savisaare sulest ilmuks varsti ´´Peaminister 2 ehk kuidas ma Ansipi Tartusse küüditasin``

Comment