*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1576
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas Codecci
    just lugesin pokkerikooli kodukalt Burgeti intervjuud ja mõtlesin, et kuradi ammu pole PokkeriProdes ühtegi intervjuud enam ilmunud :P
    Blame me :/. Varsti võtan end kätte taas, objekt on olemas, tuleb vaid ära teha.

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #1577
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Algselt postitas -andres-
      objekt
      leitsi bemm vä?

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #1578
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Kas keegi täna black mountis käis mängimas?

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #1579
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          keegi meist tartus mõnes euronicsi poes töötab?
          seal on päris hea telerite valik, ma tahaks ühte sealt ära osta. a kuna ma olen rakeback pro, siis ikka suure soodustusega

          sobivad ka muud poed samas.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #1580
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Algselt postitas Karikakar
            Kas keegi täna black mountis käis mängimas?
            ei käinud, olen vahetevahel käinud, viimasel ajal on seal suht tihti jamad olnud. (St. alati raha vähem saanud, kui peaks), seega eriti ei kisu sinna enam...

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #1581
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              TAPKE MAHA ENNAST

              FKN SITT
              Pool 1-2 Lyon

              LASKE PALUN RAFA LAHTI =S:S:S:S:S

              Comment

              • blizkaa
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 389

                #1582
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Meistersportlane Phil Helmuth ja et poleks kaksiti mõistmist on ka tõestuseks pilt lisatud...

                Comment

                • ActionJackson
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 231

                  #1583
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  Algselt postitas Provoker
                  Rumalamat mõtet pole veel kuulnud kui seda, et keegi oma naist tahab webcami ette panna.
                  Sa loe korralikult, ta lubas naise webcami taha tantsima panna :D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1584
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    http://www.pokerlistings.com/full-ti...it-twice-44558

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #1585
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      ei teaagi nüüd mida nendest arvata
                      aga FT-l on vähemalt originaalseid ideid

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1586
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Panin sama lingi 2p2 ja üks küsis järgi ning vastus:

                        Hello Patrick,

                        The player 'jiuliang' and others from from Hua Zhou, China are part of a
                        Poker School run by a PokerStars affiliate. The establishment is a retail
                        outlet (similar to a strip mall) with several computers set up to allow
                        customers to come in, get set up, and play on PokerStars even though they
                        may not have their own computer, or a credit card to fund their account.
                        The school also offers lessons in poker play, and in how to play multiple
                        tables at once.

                        Our affiliates team watches this group closely to ensure that they cannot
                        play at the same tables as one another, and that they are not sharing
                        information. There are many more than 30 customers of this retail outlet,
                        which is a unique concept to China due to the difficulty in getting funds
                        onto the site from that region of the world. Each player provides photo ID,
                        and we check their play via our bot detection tools. They do not seem to be
                        running bots, and all players from there appear to be human by every test we
                        have designed.

                        There is nothing of concern regarding these players, though we do continue
                        to keep an eye on them to make sure that this remains the case.

                        I hope this has answered your question completely. Please do not hesitate
                        to let us know any time you need anything.

                        Best Regards,

                        Jeff
                        PokerStars Game Security

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #1587
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas ranka

                          The player 'jiuliang' and others from from Hua Zhou, China are part of a
                          Poker School run by a PokerStars affiliate.
                          Ikkagi ei saa aru, miks see affiliate siis ei võiks teha eraldi kontod neile 30le kliendile ja neile buddy transferiga raha peale saata?

                          Pigem tundub, et seal affiliate juures töötab 30 orja, kellel oma raha puudub ja teenivad omale toidu ja riided seal.

                          Ma arvan, et selline asi on ohtlik pretsedent, kus keegi mängib kellegi teise eest pokkeritoa heakskiidul.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #1588
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            Algselt postitas kilu6
                            Ikkagi ei saa aru, miks see affiliate siis ei võiks teha eraldi kontod neile 30le kliendile ja neile buddy transferiga raha peale saata?

                            Pigem tundub, et seal affiliate juures töötab 30 orja, kellel oma raha puudub ja teenivad omale toidu ja riided seal.

                            Ma arvan, et selline asi on ohtlik pretsedent, kus keegi mängib kellegi teise eest pokkeritoa heakskiidul.
                            väga nõus.

                            Comment

                            • QKulgur
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 484

                              #1589
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              kas keegi on kunagi helistanud netipakkuja klienditoele ja üritanud seletada, mis juhtub mu rahaga kui olen sit and godele sisse ostnud suure summa eest ja neti stepsel seinast välja tõmmatakse? ???

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1590
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                arvan, et suht pointless, sest lepingus peaks sees olema igasugu "meie ei vastuta..." ja muud force masjuurid jne

                                Comment

                                Working...