*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1591
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    selle vastu võiks kindlustust saada teha :)

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #1592
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      ainus kindlustus vist siiski maksta kahe internetifirma kuuarveid, et juhuks kui midagi juhtub siis teine juhe järgi. Igastahes mina juba ootan kuna see kell 10 klienditeenindus lahti tehakse

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #1593
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        starmanil siis hooldustööd olid öösel. Respekt, et neil eksisteerib selline asi ka nagu meili peale teatamine kui peaks hooldustööd olema. Sain oma e-maili ka neile listi siis. Soovitan teil ka sama teha kes ei taha ebameeldivaid üllatusi.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1594
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          kunagi oli mul ka netiga probleeme(hangus, kadus, katkes jne). nüüd ca aasta varsti pole mitte kordagi ühtki probleemi eksisteerinud, kui võtsin elioni kodulahenduse ja ostsin uue arvuti :)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1595
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            no aga ühesõnaga hiinas on nimetatud grindimisfirma idee käiku lastud? http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1527.330.html

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #1596
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Algselt postitas Maheaatom
              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=351584

              Eesti koondislasena oli ta väsimatu krõpsu (kaardimäng – toim) mängija, nüüd aga on sukeldunud pokkerimaailma. «See mäng meeldib mulle. See on mäng, kus loll võib ka võita,» rääkis Müürsepp pokkeri kohta.

              :-]

              :D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1597
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Algselt postitas QKulgur
                starmanil siis hooldustööd olid öösel. Respekt, et neil eksisteerib selline asi ka nagu meili peale teatamine kui peaks hooldustööd olema. Sain oma e-maili ka neile listi siis. Soovitan teil ka sama teha kes ei taha ebameeldivaid üllatusi.
                oot kui saadan neile oma meili siis annavad teada kuna hooldus tööd tulevad?
                Eile ülepika aja oli + sess mõtlesin et teen väikse pausi ja siis paugutan hommikuni aga uuesti proovides oligi net kadunud.

                Comment

                • volga
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 79

                  #1598
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  miks sellist pokkerituba ei ole sellise layoudi ja animatsioonidega -- http://www.y8.com/games/Governor_of_Poker

                  btw mai olen

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1599
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Algselt postitas volga
                    miks sellist pokkerituba ei ole sellise layoudi ja animatsioonidega -- http://www.y8.com/games/Governor_of_Poker

                    btw mai olen

                    jumala kõva, tõmbasin tolle mängu kunagi alla ja tegin peaaegu lõpuni, sain vist viimasesse linna, aga rsk, mäng jooksis kokku ja ei viicinud otsast peale alustada.
                    suht easy mäng, aga seal pm räme bug: ole mega agressive :D ja vennad löövad kusema.
                    aga kõikidele algajatele soovitan toda:P, kui tolle läbi teete, siis pm jagate biiti :D

                    Comment

                    • volga
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 79

                      #1600
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      aga layout ja animatsioonid sitaks k6vad ju. irw praegu 1 raises 124, kuueses lauas kohe 4 calli, ma ainukesena fold. stackid 200. hahahah

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1601
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        ma ei tea kas keegi kuhugi juba postitas

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gZaPpruHc0Q[/youtube]

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1602
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas kilu6
                          Ikkagi ei saa aru, miks see affiliate siis ei võiks teha eraldi kontod neile 30le kliendile ja neile buddy transferiga raha peale saata?

                          Pigem tundub, et seal affiliate juures töötab 30 orja, kellel oma raha puudub ja teenivad omale toidu ja riided seal.

                          Ma arvan, et selline asi on ohtlik pretsedent, kus keegi mängib kellegi teise eest pokkeritoa heakskiidul.
                          kirjas pole öeldud ju, et eraldi kontosid pole

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #1603
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            pooleli?:)

                            Comment

                            • Raido428
                              Jube Noob
                              • Jun 2009
                              • 156

                              #1604
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Board on 7777 ning pot mingi 6bb ja vastane bettib(kuna tegemist solid mängijaga olen kindel, et teeb seda A-ga) ja mul on ka A .

                              Endal juhtus nii, et callisin nii turni kui riveri
                              Mõtlesin, et mis ma seda poti rake`i maksmiseks suureks ajan kui mõlemal nuts.
                              ja avastasin bluffi.

                              Kas sellises olukorras tõstan alati ja loodan, et üks sajast on bluff. Või mis?

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1605
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                Algselt postitas Raido428
                                Board on 7777 ning pot mingi 6bb ja vastane bettib(kuna tegemist solid mängijaga olen kindel, et teeb seda A-ga) ja mul on ka A .

                                Endal juhtus nii, et callisin nii turni kui riveri
                                Mõtlesin, et mis ma seda poti rake`i maksmiseks suureks ajan kui mõlemal nuts.
                                ja avastasin bluffi.

                                Kas sellises olukorras tõstan alati ja loodan, et üks sajast on bluff. Või mis?

                                :D
                                n1, wp.
                                riveris paned all inni.

                                Comment

                                Working...