*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1636
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas ranka
    400NL+ mängijatele oleks see supepr hea. 2 mega VPP-d on easy teha + kui iga 4h tagant on vahetus ja 6 erinevat mängijat päevas mängib, siis iga 4h tagant on image muutus, mis mid-stakes loeb sitaks. Sest igal mängijal eri stiil - 1 nit ,teine agro, kolmas station jne.

    Siit küsimus:
    Kas PokerStars lubab kasutada mitu inimest mängimast ühel kontotl?
    Kui jah lubab, siis PokerStars järjest rohkem on mulle pinnuks silmis, järjest rohkem ma teda vihkan!!!
    keegi võiks seda starsilt küsida...

    hakkaks ka mingi calling statiga kontot sharema :)

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #1637
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      minu support leedu isale, kes tappis ära kaks tema tütart vägistanud pedofiili, kes muide olid tema lapse ema sõbrad!

      Sellise topeltmõrva kohtunik küll olla ei tahaks. Väänaks emotsiooni najal talle riigipoolset toetust, aga see tekitaks ohtliku pretsedendi.

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #1638
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        uuh naiss, peale ME final tablet hakatakse uut HSP seasonit filmima

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1639
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          Algselt postitas jrgn hell
          minu support leedu isale, kes tappis ära kaks tema tütart vägistanud pedofiili, kes muide olid tema lapse ema sõbrad!

          Sellise topeltmõrva kohtunik küll olla ei tahaks. Väänaks emotsiooni najal talle riigipoolset toetust, aga see tekitaks ohtliku pretsedendi.
          lugesin ka hommikul seda, nii faking rigged. Iga normaalne mees toimetaks sama moodi imo. Või pigem palkaks mingid vennad, kes rämedalt abuseks sellist värdjat enne.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #1640
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Algselt postitas jrgn hell
            minu support leedu isale, kes tappis ära kaks tema tütart vägistanud pedofiili, kes muide olid tema lapse ema sõbrad!

            Sellise topeltmõrva kohtunik küll olla ei tahaks. Väänaks emotsiooni najal talle riigipoolset toetust, aga see tekitaks ohtliku pretsedendi.
            Nõustun. Täitsa huviga ootan, mis karistuseks tuleb.

            Comment

            • Jack Jones
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 143

              #1641
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Algselt postitas Ghost0
              Nõustun. Täitsa huviga ootan, mis karistuseks tuleb.
              Karistus tuleb, kui vastav isa[keda leedukad praegu kangelaseks peavad] kinni nabitakse!

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1642
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Tartus selgitatakse tšempion turakamängus.

                keegi läheb?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #1643
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  Mingi aeg tagasi oli siin samas Eestis kohtuasi, kus Pereisa ründas öösel majja tunginud murdvarast noaga, kes suri saadud vigastusse. Kohus mõistis mehe õigeks, kuna majas olid tema naine ja lapsed, ning põhimõtteliselt mees kaitses kodu ja peret - tegemist oli enesekaitsega.

                  Comment

                  • Toots_x
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2009
                    • 320

                    #1644
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Algselt postitas jrgn hell
                    minu support leedu isale, kes tappis ära kaks tema tütart vägistanud pedofiili.
                    Olen samal arvamusel, pole isa käitumisele midagi ette heita, tõenäoliselt oleks ise samas olukorras ka tüübi puust kasti organiseerinud.

                    Siiski, seaduse silmis on tegu siiski mõrvaga, ning ilmselt (minu oletus) saab ala x aastase vangistuse õigusega taotleda tingimisi vabastust (nimetati seda nii?) näiteks 6 kuu möödumisel.

                    Kui teda karistada rängalt, tekib rahva seas mõistetav vastumeelsus.
                    Kui mitte karistada, on kindlasti inimesi kes hakkavad vastumeelt avaldama ning jällegi riigi-isadel elu keeruline.

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #1645
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      Algselt postitas Jack Jones
                      Karistus tuleb, kui vastav isa[keda leedukad praegu kangelaseks peavad] kinni nabitakse!
                      Tean. Aga ju ta saadakse ikkagi kätte.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1646
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Algselt postitas ranka
                        Ma hetkel magama!

                        Kes teab mu numbrit võiks mind üles ajada 20:39:45 (siis on 20m aega duzzik ja 15s kohvitamiseks) hakkab baltikus satikas.
                        Pole vaja, üleval.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1647
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas ranka
                          Pole vaja, üleval.
                          Aga kui ma väga tahan, kas võin ikka helistada?

                          Comment

                          • QKulgur
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 484

                            #1648
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            oot kui saadan neile oma meili siis annavad teada kuna hooldus tööd tulevad?
                            Eile ülepika aja oli + sess mõtlesin et teen väikse pausi ja siis paugutan hommikuni aga uuesti proovides oligi net kadunud.
                            Jah soovitan klienditoele oma email anda, siis hakkab infot ka meilile laekuma

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1649
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Algselt postitas -andres-
                              Aga kui ma väga tahan, kas võin ikka helistada?
                              Jup, kui pohmelli ära ajad.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #1650
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***


                                Kui SnG wiz ütleb, et push 17.9% (22+,A7+,A4s+KQ,KTs,QTs+,JTs)
                                Kui vaatan seda sama ranget PokerStovest siis on see (66+,A5s+,K9s+,Q9s+,J9s+,ATo+,KTo+,QTo+)
                                Millest selline erinevus ? (Wizis oli HU) Tuleneb sellest, et käe tugevused muutuvad ?

                                Ty

                                /Kes groamsi päevikut ei vaata äkki leiab küsimuse siit.

                                Comment

                                Working...