*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #121
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Wat`?

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #122
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Algselt postitas Rigged
      Wat`?
      ma ei taju ka biiti

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #123
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        antx on kurb lihtsalt. ja nukker r.kelly (kellel oli pissimisskandaal) väljendab tema tundeid lihtsalt kõige paremini.
        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3-vpdETMjb8[/youtube]

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #124
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Keegi oskab kommenteerida 1,1k olümpsi turnat(tase, entertainment value jne)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #125
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas vsiu100
            tegin just monster readi PS 12$ 180manis.
            5way limp pot, flop 9 T J, foldin oma pocket 66s peale beti ja 2 calli. ütlen sõbrale, et ühel on rida, teisel 2paari, kolmas tõmbab midagi ning turn ja river on 6 ja 6.
            obv oli ühel 78, teisel T J, kolmandal AQ ning turn ja river olid 6 ja 6.
            selgeltnägijate tuleproovi vist see hooaeg enam ei pressi?

            lol

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas timukasr
              Warum?
              Ei tea, mida see "Warum" tähendab aga sinu jutu järgi peaks iga mängija Full-Ringis UTG-lt foldima absoluutselt kõik käed või avama vähemalt MP3 rangega. Sa võid mängida absoluutslet igal positsioonilt täpselt sama rangega, millega sa mängid UTG-lt - ega vastased ei saa ju kuidagi seda "abuseda" ning nüüd sa ei muutu "free moneyks", sest kui sa muutuks oleks su UTG positsioon ka "free money". Probleem oleks hoopis selles, et sa jätkasid väga palju raha lauda mitte stealides, restealides või kasutades ära positsiooni ning nii mängida nõrgemaid käsi.

              9-eksases Full Ring lauas võib vabalt olla UTG ja UTG1 range täpselt samas, kümneses siis UTG, UTG1 ja UTG2 ranged. Mitte midagi katastroofilist ei juhtu, kui sa natukenegi mõtled.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #127
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Algselt postitas Davy
                Keegi oskab kommenteerida 1,1k olümpsi turnat(tase, entertainment value jne)
                entertainment - sõltub iseendast (ja ka lauast, kuhu satud). tase - 25nl maybe? obv on häid mängijaid aga keegi neist väga tõsiselt 1k turnat ei võta. palju on vendasid, kes ei saa vabsee aru, mis toimub.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #128
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  Algselt postitas timukasr
                  Abusetav olukord, varitatsioon. Kui vastasel on korralik HEM, siis näeb ju ära. Sõltub limiidist, muidu võid mõnel vähem targal pea sessi ajada küll, vaatab et sa EP raised "oh tal on AK+ ma foldin".
                  1 asi veel. Full Ring mängudes enamus regulare (pole 6maxi mänginud aga arvan, et ka 6maxis need mass-multitabling peerud) on täielikud saastad, kes mõtlevad lauas minimaalselt ja elementaarsel tasemel. Samuti enamus mängijad ei tunne oma progesid üldse ja iga väiksemagi probleemi korral on nad abitud (ala, et versioon vana ja ei oska uuendada jne), enamustel on lauas 3454435890430509 statistikat kümmet erivärvi. Tõsiselt kahtlen, et nad sealt midagi vajalikku suudavad välja lugeda ja siis nii räigelt "abuseda".

                  Ma ise olen ka muidugi nüüdseks selline peer, mitte massimultitabler aga ikkagi väikese winratega peer. Tõenäoliselt sellepärast, et enne mängisin solid pokkerit ja "out of line" läksin üliharva ning regularid hakkasid ennast ise "üle-leveldama", et tal ei saa olla kogu aeg käsi või et nüüd ta kindlalt bluffib. Tulistasin mõne suurema bluffi siia ja sinna aga seda väga harva. Elu oli ilus :P

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #129
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Algselt postitas Davy
                    Keegi oskab kommenteerida 1,1k olümpsi turnat(tase, entertainment value jne)
                    taset on igasugust. konti ei murra. esimese leveliga saab pildi ette, kes kuidas.
                    ent. value sõltub palju sellest, kelle lauda satud. on mõned tegelased kellega on huvitav ja jutt jookseb vahet pidamata.
                    mürkaga on ka hää lauas olla. :)
                    tänane PS on ses suhtes hea, et added moneyna on ca 15-20% overlay + muu nänn top3-le tavaliselt(T-särgid, pusa, mini-chipikohver, saunalina vms). ja muidugi see, et kuna on suht täismaja alati, on võimik midagi ka võita. kuigi kui minu teha oleks, siis näiteks 80 mängija puhul annaks raha 7-8 mängijale, mitte 10-le.
                    tuleb motiveeritult peale minna, siis ei näe finaali jõudmisel takistusi(kui ära ei tõmmata kuskil :D)



                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #130
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Algselt postitas vsiu100
                      taset on igasugust. konti ei murra. esimese leveliga saab pildi ette, kes kuidas.
                      ent. value sõltub palju sellest, kelle lauda satud. on mõned tegelased kellega on huvitav ja jutt jookseb vahet pidamata.
                      mürkaga on ka hää lauas olla. :)
                      tänane PS on ses suhtes hea, et added moneyna on ca 15-20% overlay + muu nänn top3-le tavaliselt(T-särgid, pusa, mini-chipikohver, saunalina vms). ja muidugi see, et kuna on suht täismaja alati, on võimik midagi ka võita. kuigi kui minu teha oleks, siis näiteks 80 mängija puhul annaks raha 7-8 mängijale, mitte 10-le.
                      tuleb motiveeritult peale minna, siis ei näe finaali jõudmisel takistusi(kui ära ei tõmmata kuskil :D)



                      Kuidas see regamine käib muidu? Nüüd on hilja vms?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Algselt postitas Davy
                        Kuidas see regamine käib muidu? Nüüd on hilja vms?
                        Kassas. Ei ole veel hilja, hetkel 10 kohta vaba: http://www.olympic-casino.com/poker/...0569&t_id=2093

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #132
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Algselt postitas neeme
                          Oskab keegi öelda mis oli enne WSOPi algus Phil Ivey konf ennustusportaalides. Eile püssis juhuslikult AndreV arutasime seda ja tegime väikese beti ka kummal õigus. Leppisime kokku et yks ytles alla 200 ja teine yle 200. :P
                          Minumeelest triobetis oli väikseim võitja koefitsent mingi 1000 vist. Võin ka eksida. Paaril mängijal vist oli 500-750 kah. Ei mäleta kas Ivey oli seal sees, aga alla 500 pole kindlalt olnud.

                          Comment

                          • Kris
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 860

                            #133
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            Palju normaalne bank transferi fee on? cashoutil üks pakub 3$ eest, teisel 10$ üks kanne, esimene aga converdib automaatselt ainult eurodesse 1.00 USD = 0.67 EUR . netis vaatasin et 1 USD = 0.684323 EUR, röövlid raisk! : D

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #134
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              Ei lähe peole täna, reede liiga hea ,et pokkerit mitte mängida. Mõtlesin ,et 20% tänasest kasumist löön laiaks homme kuskil - väike lisamotivatsioon :D

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #135
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                "lambiain" on CR FTP 6max NL100 videos.
                                siit foorumist?

                                Comment

                                Working...