*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1531
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    mida ta seal turnil foldib

    ja miks nii imelik 4bet sizing oop

    Comment

    • blizkaa
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 389

      #1532
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Mai sa ikka aru, kuidas euro lauas sa rohkem raket maksad?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1533
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Algselt postitas blizkaa
        Mai sa ikka aru, kuidas euro lauas sa rohkem raket maksad?
        Algselt postitas lenC
        Ok, oletame et on rahaühik "Tauno(£)" 1 Tauno = $1000

        Durrrril ja kompaniil tuleb mõte teha üks live HS mäng FTP-s(rake cap $3 või £3), on kahtetüüpi lauad: dollarilauad ja Tauno lauad, dollarites mängiksid nad $5000/$10000 blindidega, Tauno laudades £5/£10

        Mängivad ühe käe, sest durrrril on vaja minna soengut kohendama. Käes lähevad durrrr ja Gus Hansen all-in, durrrr võidab kolmede paariga ja saab 200BB poti.

        Dollarilaudades võidaks durrrrr $2M-$3= $1999997
        Taunolaudades võidaks durrrr £2000-£3=£1997=$1997000

        Kui durrrr mängib selle käe dollarilauas, siis ta võidab $2997 sellega.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1534
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          Algselt postitas blizkaa
          Mai sa ikka aru, kuidas euro lauas sa rohkem raket maksad?
          sul on 100keek raha.. kannad triobeti sisse ja lendad kõrges limiidis sellega kohe allini ja võidad..

          dollar lauas nii suure poti pealt on maksimum rake $3, euro lauas on nii suure poti pealt maksimum rake €3

          $3 < €3

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #1535
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            kas starsis on ka eurolaudu?

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #1536
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Algselt postitas Rage
              sul on 100keek raha.. kannad triobeti sisse ja lendad kõrges limiidis sellega kohe allini ja võidad..

              dollar lauas nii suure poti pealt on maksimum rake $3, euro lauas on nii suure poti pealt maksimum rake €3

              $3 < €3
              aga kui teine võidab, siis sina saad rohkem rakebacki :D:D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1537
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Algselt postitas Codecci
                mida ta seal turnil foldib

                ja miks nii imelik 4bet sizing oop
                Imelik? See suht standard SB vs BB olukorras light3bettorite vastu. Ja foldib just selliseid käsi ja isegi AK/AQ. Flopi call on tal 100% nõrga käe märk ja ta peab enamus Turne Hero callima. Munn seda muidugi tegi ka.

                Comment

                • blizkaa
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 389

                  #1538
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  :D tänud härrased
                  Entusiasmi harida oma rahvuskaaslasi kestab rohkem kui 1päev. Peab meeldima.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1539
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Algselt postitas vennike
                    aga kui teine võidab, siis sina saad rohkem rakebacki :D:D
                    ehk sisuliselt.. sinu kaotus võites suuremat raket makstes väheneb rakebacki % võrra.. ehk sisuliselt ikkagi kaotad..

                    EDIT: lmao.. hea lause tuli kokku.. enivei.. saad rohkem rakebacki küll.. aga see on ainult protsentuaalne osa suuremast rakest mida maksad..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1540
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      Kuulsin, et euro laudades pidi vähem suckoute olema, seega euro lauad paremad. Peale selle oleme eurooplased ja võiks natukenegi olla austust ja patriotismi oma tulevase rahaühiku vastu.

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #1541
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Brr, ma ei saa tiltis buddytransferida, &#252;tleb et mu andmed on puudulikud, kuigi k&#245;ik on olemas ffs.

                        /woo, sain toimima.

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #1542
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas lenC
                          Pange PM, kes aru ei saa, et 3/100=3/100, hea meelega seletan teile.
                          ;D
                          lenC pidi leveldama. Ma tõsiselt mõtlesin, et WTF siin käib. Umbes sama jutt, et NL100 on parem mängida kui NL200, sest viimases maksad rohkem raket.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1543
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            Algselt postitas ranka
                            Imelik? See suht standard SB vs BB olukorras light3bettorite vastu. Ja foldib just selliseid käsi ja isegi AK/AQ. Flopi call on tal 100% nõrga käe märk ja ta peab enamus Turne Hero callima. **** seda muidugi tegi ka.
                            OOP ma küll ei näe põhjust teha 2.2x 4bet, sest mida väiksem 4betsize seda suurema tõenäosusega villain callib... Positsioonis 2.2x standard obv.
                            Ja üldse 6-maxis ja full ringis SB-lt jumala mõttetu BB-d varastama minna imo, sest positsiooni pole. Totaalsete moranite vastu obv võib kes alla ATo ei calli, aga kui vastasel vähegi ajuraasu siis SB-lt varastamises ma ei näe mõtet.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1544
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              kui ma boti teeks siis ma küll ei paneks teda 24h mängima :)

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #1545
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                Algselt postitas variatsioon
                                kui ma boti teeks siis ma küll ei paneks teda 24h mängima :)

                                sa ära pane siis, too tüüp mängib terve perega või on bot ;D
                                tõenaoliselt terve pere arvuti taga, vahetustega magamien jne
                                paberijupp ees mis kätega pushid jne ;D

                                Comment

                                Working...