Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
pohmaka meestele kes mõtlevad tekiilat võtta :D
minu arust põhi tekiila lugu noh !!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=woj8AjXIQ0w[/youtube]
pohmaka meestele kes mõtlevad tekiilat võtta :D
minu arust põhi tekiila lugu noh !!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=woj8AjXIQ0w[/youtube]
Comment