*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #781
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Algselt postitas kivisaba
    hihihhihihi reformisin foorumit :D
    nah, sa panid aint pepsi kriipsule täpi peale :P

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #782
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      mul oli põhjust kh totrus et EMV-l puudub razz kui on olemas omaha h/l fr mida ei mäng mitte keegi eestis

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #783
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Algselt postitas kivisaba
        mul oli põhjust kh totrus et EMV-l puudub razz kui on olemas omaha h/l fr mida ei mäng mitte keegi eestis
        level right? Starsis praegu ~20x rohkem O8 laudu, vist näitab ära kumb mäng populaarsem on...

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #784
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          mõni eestlane kes regulaarselt seda mängu mängib?
          tean jrgen hell kunagi mängis ja ka vist PL hoopis

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #785
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Ma olen isegi üsna palju seda mänginud(FL-i isegi rohkem kui PL-i) ja Pargi cashis on see minu teada ka DC-s 3. mäng populaarsuselt(parandage kui eksin).

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #786
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas lenC
              Ma olen isegi üsna palju seda mänginud(FL-i isegi rohkem kui PL-i) ja Pargi cashis on see minu teada ka DC-s 3. mäng populaarsuselt(parandage kui eksin).
              FL omha H/L ???

              no siis scratch my previous statement


              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #787
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                PL vist ikka seal cashis, aga piisavat vahet pole, et razzi sellele eelistada imo

                Comment

                • Bikewarrior
                  Bännitud
                  • Apr 2009
                  • 283

                  #788
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  http://www.pokerkrew.com/whitepapers/pokerstarsmod.html

                  Confessions of a Pokerstars.com moderator

                  huvitav

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #789
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Algselt postitas lenC
                    Ma olen isegi üsna palju seda mänginud(FL-i isegi rohkem kui PL-i) ja Pargi cashis on see minu teada ka DC-s 3. mäng populaarsuselt(parandage kui eksin).
                    PL hi/lo on seal jah 2-3. kohal(texasega), oleneb välismaalaste konsentratsioonist lauas. rohkem välismaalasi- nr2 texu, kohalikke- hi/lo. PLO on nr1.
                    peaks ka seda mängu pisut uurima, kuna pole seda üldse õppinud(ei tea basic konseptsioonegi) ja kõik on praktikast tulnud(mis ei ole mõnikord odav :) ) aga reeglina cashis nitin ka selles mängus. eile sain 4,4k poti ühe norraka käest.
                    mul 2 3 A 6
                    norrakas K K 2 8
                    flop oli 2nd nuts A K 5
                    turn nuts 4
                    river 9 ja rahakott.

                    üks lahedamaid potte hi/lo-s nägin 2 nädalat tagasi(mastidega võin eksida, aga tõmme oli flopist)
                    flop 6 8 K
                    siin jõudsid 5 meest all inni, pot 50k+
                    turn 10
                    river K
                    välismaalane scoopib 6 6 7 Q-ga.
                    kui masti(-rida), lowd, suuremat fulli jne ei tule, siis võtab mõrudaks küll :D


                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #790
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Keegi kiiresti oskab öelda õige unibeti klienditoe numbri, sest unibeti enda kodulehel üleval olev number ei ole kasutusel. :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #791
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Väga imelik. AVG just lõpetas scanni ja leidis 49 nakkust ning kõik on seotud HEM'iga.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #792
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          irw
                          minge ranka profiilile http://foorum.pokkeriprod.com/index....on=profile;u=2
                          tema avatar: Pokkeriprode gif file, vajutage parem klõps selle peal ja save image as..

                          vaadake failinime, lollloollloll

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #793
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            Algselt postitas ranka
                            Väga imelik. AVG just lõpetas scanni ja leidis 49 nakkust ning kõik on seotud HEM'iga.
                            AVG on fail >:d

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #794
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              Algselt postitas hotcocacola
                              irw
                              minge ranka profiilile http://foorum.pokkeriprod.com/index....on=profile;u=2
                              tema avatar: Pokkeriprode gif file, vajutage parem klõps selle peal ja save image as..

                              vaadake failinime, lollloollloll
                              haha :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #795
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Algselt postitas leits
                                AVG on fail >:d
                                See, et ta ütleb, et mu arvutis nakkus on sinu jaoks tõesti fail. Minu jaoks mitte, sest minu jaoks viiruse scan peabki seda tegema, sinul vist niisama kellajuures tiksuma.

                                Algselt postitas hotcocacola
                                irw
                                minge ranka profiilile http://foorum.pokkeriprod.com/index....on=profile;u=2
                                tema avatar: Pokkeriprode gif file, vajutage parem klõps selle peal ja save image as..

                                vaadake failinime, lollloollloll
                                Räägi kelle heaks töötad? KGB? FBI? HIV?

                                Comment

                                Working...