Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tylos
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 340

    #1036
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Temperatuuri saad kontrollida nt. programmiga Everest või googledad mõne freeware programmi endale. Videokaartidel oli kuni 100c aksepteeritav vist, üle selle läks kahtlaseks. Ma ei tea kuidas uuematel on, las keegi kinnitab.
    40-60 C oleks optimaalne.Max safe temperatuur on 90 C ringis.

    Üldiselt, kui videokaart korras siis võid TDR-i delay aega suurendada.Defaultina on see vistal ja win7-l 2 sekundit.



    Seda muidugi omal vastutusel :)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #1037
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Mul oli sarnane asi ja oli üks kondekas läbi, mingi tüüpviga oli, ostsin kondeka tinutasin ära 15 krooni ja läks jälle :)

      Kasuta googlet, vaata mis räägitakse.
      Tänud sulle, oligi üks kondekas punnis natuke ja nüüd kõik korras jälle peale uue jootmist, 25eek läks maksma :)

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1038
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Tänud sulle, oligi üks kondekas punnis natuke ja nüüd kõik korras jälle peale uue jootmist, 25eek läks maksma :)
        Cool

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #1039
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          pmst mul dell 1555 läpakas ja vahepeal lampi kaob kogu sound ära ..
          tuleb tagasi ainult siis, kui panen headseti/kõlarid sinna sound output auku ja võtan uuesti välja, sis mõtleb natuke ja hakkab tööle uuesti

          any suggestions?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1040
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            pmst mul dell 1555 läpakas ja vahepeal lampi kaob kogu sound ära ..
            tuleb tagasi ainult siis, kui panen headseti/kõlarid sinna sound output auku ja võtan uuesti välja, sis mõtleb natuke ja hakkab tööle uuesti

            any suggestions?
            http://en.community.dell.com/support.../19503481.aspx

            Comment

            • Tylos
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 340

              #1041
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              pmst mul dell 1555 läpakas ja vahepeal lampi kaob kogu sound ära ..
              tuleb tagasi ainult siis, kui panen headseti/kõlarid sinna sound output auku ja võtan uuesti välja, sis mõtleb natuke ja hakkab tööle uuesti

              any suggestions?
              Seesama output pistik ehk jubib.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1042
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Peale seda kui uue MSN-i peale panin hüppab aeg-ajalt Windows Live Messenger 2011 netibrowser lahti, mingi reklaam vms et mis see Messenger endast ikka kujutab... Kuidagi selle pasa deaktiveerida saab? Mänge mängin siis mängud hüppavad selle pärast kinni korraks :/

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1043
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Uninstlal MSN ja hakake skype kasutama rohkem. Tõsiselt.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1044
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    No way, Skype on inetu, mõttetu MSN-i koopia.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1045
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Checkout the full domain details of Sheeptech.com. Click Buy Now to instantly start the transaction or Make an offer to the seller!

                      http://www.ehow.com/how_7231214_disa...messenger.html
                      Labi ei lugenud aga suure toenaosusega peaks mingi niidiotsa andma.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1046
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        No way, Skype on inetu, mõttetu MSN-i koopia.
                        ära ole nagu vana inimene, kes kardab igat uuendust ja ei suuda kohaneda. minu jaoks on skype ilusam, lihtsam, mugavam, kiirem, vähem spammi tekitatav ja võimaluste rohkem. pealegi msn'i kasutab pm. ainult euroopa, skype terve maailm.

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #1047
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Terve maailm võib kasutada, kuid kui enda tuttavatest 90% kasutab msni, siis pole väga valikut.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #1048
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kes-kus joodaks Tartus laptopi prose jahuti pisikese pistikupesa emaplaadi külge tagasi ja mis maksma võib minna? Kondekaid oskan ise joota, aga see natuke peenem töö..

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1049
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              sain 23" kuvari, aga saan panna ainult 1280x1024 reso. Rohkem ei saagi või? Millest see oleneb? Mingi juustu läppari taga on teiseks ekraaniks ja suht võimatu on kasutada, kogu tekst on üle ekraani laiali jne. Ma kujuasin ette, et foorum on ühes nurgas, pokkerilaud teises, youtube kolmandas?

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1050
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                sain 23" kuvari, aga saan panna ainult 1280x1024 reso. Rohkem ei saagi või? Millest see oleneb? Mingi juustu läppari taga on teiseks ekraaniks ja suht võimatu on kasutada, kogu tekst on üle ekraani laiali jne. Ma kujuasin ette, et foorum on ühes nurgas, pokkerilaud teises, youtube kolmandas?
                                Läpakas on lihtsalt liiga kehva videokaardiga. Pane oma videokaardi andmed google ja vaata mis max reso on.

                                Comment

                                Working...