Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1051
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul oli sarnane jama Inteli 915GM videokaardiga. Ostsin 24 tolli molu ja no ei andnud sobivat resot. Päev aega jebisin, enne kui leidsin õpetuse mida teha ja kuidas endale sobiv draiver kirjutada. Mingi jama oli veel ka video biosiga, et ei lubanud 1920x1080 resot ja nii ma panin 1919x1080. Ja elu oli jälle lill.
    Last edited by ristijeesus; 11.11.10, 18:23.

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #1052
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      sain 23" kuvari, aga saan panna ainult 1280x1024 reso. Rohkem ei saagi või? Millest see oleneb? Mingi juustu läppari taga on teiseks ekraaniks ja suht võimatu on kasutada, kogu tekst on üle ekraani laiali jne. Ma kujuasin ette, et foorum on ühes nurgas, pokkerilaud teises, youtube kolmandas?
      raske on head pilti kätte saada kui pole display porti või HDMI väljundit.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1053
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
        raske on head pilti kätte saada kui pole display porti või HDMI väljundit.
        Täielik valeinformatsioon.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1054
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          asi lahenes nii, et panin läpaka reso põhja ja tekkisid lisamolule kohe uued reso võimalused. MPilt on küll suurem kui ekraan, aga sellest saab üle.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #1055
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kuidas ma oma routeri settingutele ligi pääsen?

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #1056
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              kirjuta browseri adress bari:
              192.168.0.1
              kui ei toimi siis proovi neid: 192.168.1.1 ; 192.168.100.1 ; 192.168.1.100.

              siis ta pekas aprooli ka küsima, vb pole peal, kui on siis google.com

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1057
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Kuidas ma oma routeri settingutele ligi pääsen?
                Googleda oma ruuteri margi manuaali. Vahest on isegi ruuteri peale kirjutatud tema IP aadress.

                Comment

                • Gettofish
                  FPP Pro
                  • Nov 2009
                  • 259

                  #1058
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Või siis.
                  1.Run-> cmd
                  2.Kirjutad: ipconfig
                  3.Vaatad mis default gateway, selle aadressi trükid brauserisse.

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #1059
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Oskab keegi spets aidata ehk mida näppima peab: Mikrofoni hääl ei lähe vestluskaaslasele vaid kostub mu enda kõlaritest, imelik kohin on ka sees. ty

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1060
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                      Või siis.
                      1.Run-> cmd
                      2.Kirjutad: ipconfig
                      3.Vaatad mis default gateway, selle aadressi trükid brauserisse.
                      pm võtan lambi ruuteri, lükkan taha ja ipconfig näitab alati aadressi? krt ma nagu olen nii proovinud aga ei funka...

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #1061
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema



                        Ehk kui monitorid taha UPSile on vaja mingeid kaableid mis oleks mõlemalt poolt samasugused ja läheks UPSi sisse.

                        Just2be sure

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1062
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          pm võtan lambi ruuteri, lükkan taha ja ipconfig näitab alati aadressi? krt ma nagu olen nii proovinud aga ei funka...
                          ja ikka peaks näitama, kui ruuter on häälestatud automaatselt aadresse jagama. Ehk kui su arvuti IP kätte saab, siis ipconfig ikka näitab.
                          Ja kui paned "ipconfig /all", siis näed kõikide adapterite aadresse ja gatewayd jms

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #1063
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                            Mul oli sarnane asi ja oli üks kondekas läbi, mingi tüüpviga oli, ostsin kondeka tinutasin ära 15 krooni ja läks jälle :)

                            Kasuta googlet, vaata mis räägitakse.
                            solid mehed siin, tinutavad lcd-monitoridel kondekaid :)

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #1064
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              panen siis siia kaa: otsin kõlle arvutile/tv-le..

                              ei hakka uut teemat tegema, oskab keegi häid 2.1 kõlareid soovitada?! kuulan palju dubstepi, seega üsna tähtis oleks mõnus bass, samas on ruum üsna väike, et pole mingit ulmeslist ka vaja. võiks olla hea kvaliteet lihtsalt ja hind kuni 2k. või ajavad ka need eespool mainitud http://ak.ee/index.php?pid=30&id=204...k&lookid=10016 asja ära ja bass korralik?! või üldse kas on mõtet osta 2.0 või 2.1?!

                              Comment

                              • Trakko
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 44

                                #1065
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Arvuti on vägaväga aeglane nii startupil kui ka windowsis ning kui otsustab eriti aeglane olla, siis on soundis mingid erilised kraginad, kriginad. Need kraginad kestavad ca 5sek ja siis arvuti jälle tavaliselt aeglane.

                                Ostetud on uus kõvaketas ja graafikakaart. Viimasel on ka fan taga.Tehtud ka format.

                                Keegi oskab mingit võimaliku lahendust tuua? Oleks väga tänulik.

                                Comment

                                Working...