Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Miks parandusse ei vii?
Edit: ja sellega seoses, kas keegi teab Tallinnas mingit parandust kus põhimõtteliselt kohe saad jaole (kasvõi mingi FIE põlveotsas teeb vms, peaasi et jagab asja). Türil nt on üks selline ja jube nuts on nii, mingi jama tekib viin sinna ja kohe võtab ette, kas siis ootan seal või paari tunni pärast/äärmisel juhul järgmine päev lähen järgi ja olengi säästnud oma närve arvutiprobleemidega tegelemisest :)
Miks parandusse ei vii?
Edit: ja sellega seoses, kas keegi teab Tallinnas mingit parandust kus põhimõtteliselt kohe saad jaole (kasvõi mingi FIE põlveotsas teeb vms, peaasi et jagab asja). Türil nt on üks selline ja jube nuts on nii, mingi jama tekib viin sinna ja kohe võtab ette, kas siis ootan seal või paari tunni pärast/äärmisel juhul järgmine päev lähen järgi ja olengi säästnud oma närve arvutiprobleemidega tegelemisest :)
Comment