Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1006
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kumb nendest pokerdamiseks paremini sobiks? 1. Samsung R20, mille displei tuleks ära vahetada, kuid sellele saab teise kuvari otsa kruvida. Lauaarvutile ostsin just mälu juurde, aga siiski hangub vahel. Milles asi võiks olla? Samuti võiksite öelda, mida kummagile juurde ostma peaks, et neist terved ja tahtejõulised hüperraalid saaks, aga mitte liiga ballad.

    Intel Core 2 Duo T2250 1.73GHz
    ATI Xpress 1250 chipset (ATI RS600ME + SB600) with 533MHz FSB
    1GB PC4200 533MHz DDR2 RAM (2 x 512MB)
    160GB 5400RPM SATA HD (Hitachi HTS541616J9SA00 = Travelstar 5K160 series)
    ATI 1250M integrated GPU ( using up to 256MB system RAM)


    CPU Type Unknown, 3400 MHz (17 x 200)
    Motherboard Chipset Intel Grantsdale i910GL/915
    System Memory 1536 MB (DDR SDRAM)
    Video Adapter NVIDIA GeForce 6600 (256 MB)
    Disk Drive ST3200822AS (200 GB, 7200 RPM, Serial-ATA/150)
    Last edited by atsetoon; 21.10.10, 14:19.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1007
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Lauaarvuti ilmselt. See R20 näeb küll paras junn välja paberil. Lauaarvutile osta veel mälu juurde ja on juba asjalik. Hangumist ei tea, kontrolli mõne softiga(Everest nt.), et midagi üle ei kuumeneks ja vaata ega protsessor/korpus ülitolmune ei ole.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #1008
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Okei. Leidsin vist lahenduse. Küsimus on Adobe Flashi mängijas. Selle, et raisk enam reboodiks, tegin Adobe registry puhtaks läbi Regediti. Seejärel hakkas Firefoxiga pilti normaalselt mängima, kui Flashi settingust sai linnukese eest ära võtta lausel "Enable hardware acceleration".

        Nüüd on vaid küsimus, et kus kuradi kohas see kala seal on. Selleks läheb muidugi kedagi targemat vaja.

        Viingi lihtsalt Ordisse vää?
        Jälle perses, kuid vähemalt ei reboodi, nüüd aint crashib ja tööle ei hakka.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1009
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          http://www.sale24.ee/sulearvuti-dell...051s7oe7qo0831

          1920x1200, i7, HD5870... Hea, et seda läpakat siis ei müüdud kui ma enda oma ostsin :D
          sale24 mina ei soovitaks, kahel tuttaval ilge kepp olnud garantiiga .. need on mingi nö mingi tehasesse tagasi kutsutud ja korda tehtud vms ... mingid konkreetsed juudid seal koos

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1010
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Krt mul selline probleem .. et .wmv faile tahab alati winamp avada, mis v2rk ssellega on keegi teab? panen küll, et open with ja always use winodows media player, aga peale restarti on j2lle ta "deafult" winampi fail ja winamp tahab seda avada, mis djela on?

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #1011
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              winampi settingutest muuda associated filesi.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #1012
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Keegi, kes Civilization 5 mängib, kas seda on üldse hetkel võimalik parandada, et ta mingi aja peale mängu ei crashiks?(Must ekraan) Olen 2 korda mängu patchinud, aga ikka failib.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1013
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Minul pole sellist probleemi olnud. Väga pikki sesse pole ka olnud tho.
                  On ikka originaal?

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #1014
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Minul pole sellist probleemi olnud. Väga pikki sesse pole ka olnud tho.
                    On ikka originaal?
                    Ei ole viitsinud orikat osta, sest nagu ma aru sain, on hästi paljudel orikaga väga palju probleeme. Et ootaks vähemalt selle ära kuni täiesti korras versioon välja tuleb.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1015
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Probleem järgmine. Naisel vaja pidevalt mingeid konspekte ja asju välja printida. Netist ta need võtab ja kõik ilusti .doc formaadis, aga no krt on mingi ports konspekte, mis ei hakka lihtsalt printima või siis prindib esimesed paar lehte ja siis edasi teisi lehti ei saa mingi valemiga printima. Olen proovinud resaveda neid dokumente ja sada muud trikki teha, aga no lihtsalt ei hakka printima.
                      Milles kühvel?
                      Last edited by Tarmonator; 25.10.10, 16:55.

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #1016
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Kui võimast arvutit oleks vaja, et ilusti multitableda ca 40 lauda ? Kui PT3 kah nt jookseb jne.

                        Ei oska üldse vaadata neid... no obv videokaart on suva kas 256mb integreeritud v mingi parem.. aga ram ... 2 giga ? 4 giga ?
                        Ning kui võimast protsessorit jne ?

                        This website is for sale! array.ee is your first and best source for information about array. Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for!


                        Milline oleks sealt kõige odavam mis asja ära ajaks ?

                        ty

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1017
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          *GIGABYTE GA-P55-US3L
                          *SAMSUNG F3 1TB 3.5" SATA2 7200RPM 32MB
                          *DVD-/+R/RW/-RAM12X SATA RW22X/BLACK SH-S223C/BEBE SAMSUNG
                          *Xigmatek Asgard Midi Tower ATX Black korpus, 120mm FAN ees.
                          *SAPPHIRE HD5670 1GB GDDR5 11168-00-20R PCIE
                          *SSD/HDD ACC BRACKET 2.5" TO/3.5" SNA-BR/35 KINGSTON
                          *Intel Core i5 760
                          *Intel SSDSA2MJ080G2C1 X25-M Solid State Drive, 80GB SATA II 2.5in
                          *MEMORY DIMM 2GB PC10600 DDR3/APA AU02GFA33C9QBGC APACER x4
                          *CHIEFTEC PSU ATX 550W PFC 14CM 80+

                          mu enda ostetud komplekt .. peaks pöris good olema .. raha rohkwem võid ka i7 prose võtta .. ja ntx arhiveerimis kettaks hemile võid ka mifgni 10-13k rpm ketta osta või kui raha palju suure SSD

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #1018
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            i7 loom on mul endal... kuid sõber küsis abi uue grindi arvuti ostmiseks

                            Ma lihtsalt ei oska öelda, kui võimast oleks vaja jms.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #1019
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                              i7 loom on mul endal... kuid sõber küsis abi uue grindi arvuti ostmiseks

                              Ma lihtsalt ei oska öelda, kui võimast oleks vaja jms.
                              Selleks ,et 40 tableda koos PTR/Hemiga pole vaja mingit ulme püssi . Iga uuem arvuti saab sellega hakkama . Võiksid mingi reaalse summa parem öelda ,mille eest su sõber on valmis uue kasti soetama , lihtsam aidata ja kokku midagi komplekteerida

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1020
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Selleks ,et 40 tableda koos PTR/Hemiga pole vaja mingit ulme püssi . Iga uuem arvuti saab sellega hakkama . Võiksid mingi reaalse summa parem öelda ,mille eest su sõber on valmis uue kasti soetama , lihtsam aidata ja kokku midagi komplekteerida
                                Hakkamasaamisel ja hakkamasaamisel on vahe. Asi peab ilusti sujuvalt ikka käima

                                Comment

                                Working...