Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2536
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Aap, ez ju, '''''''''' :D

    Enda ka Dell ja saan selle ülakoma, kui kasutan Ä tähest paremal pool olevat nuppu (seal peal veel * ja ½).

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2537
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mul pole eestikeelne klaver, ei tule.
      Aga ma tean, et see olemas on kuna kogemata olen pihta läinud mõnikord ja siis tulnud, aga no idea kuidas.

      EDIT: Omg, saingi, päev korras.
      '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #2538
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Mul pole eestikeelne klaver, ei tule.
        Aga ma tean, et see olemas on kuna kogemata olen pihta läinud mõnikord ja siis tulnud, aga no idea kuidas.

        EDIT: Omg, saingi, päev korras.
        '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''


        Mis kombinatsiooni all Sul oli siis? :D

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2539
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Enteri üleval täpselt.
          Korras mart olen ikka, lihtsalt aasta otsa googlest copy paste võtnud, fml.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #2540
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Lolz, mul enteri üleval nt backspace, niiet meil üsna erinevad klaverid jep :)

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #2541
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Kes tahvelarvutil skypet kasutab, siis ärge viimast updatet installige kui ei soovi tilti minna.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #2542
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Ega keegi sellist hiirt ei kasuta? Oleks midagi vaja, et käsi ära ei väsiks. Või ajab randmetoega hiirepadi ka asja ära?

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #2543
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Osta pigem kerge hiir ?

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #2544
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    win 7 pro. chrome ei taha avaneda, all taskbaril vajutad, lageb nagu aktiivseks, aga kustub ära ja aken lahti ei tule. Peab task managerist kõik chromed ära kustumata siis saab vahest tööle.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #2545
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Re-installida pole proovinud ?

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #2546
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        tegin, sama jama

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #2547
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          omg lihtsalt tilti ajavad need maakad, ei oska isegi google chrome tööle panna. issand jumal!11!!

                          Comment

                          • Liquicity
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 454

                            #2548
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Ma ei tea kas keegi on veel kokkupuutunud sarnase jamaga, kus hiir konkreetselt doubleclickib. Põhimõtteliselt kui starsis mängida stack modes ja vajutades bet call nevõi checki automaatselt klickib ka kohe järgmist aktiivset lauda. Probleem on suht jama kuna olen nii mõnedki stackid maha missclickinud nii. Kuid see ei esine kogu aeg. Kasutan ka tableninjat kuid see ei saa olla ninjaga seoses kuna esineb ka ilma selleta. Probleem vahel isegi siis kui pokkeriklient kinni ja üritan arvutis nt mitut asja selectida venitades või üritan hüpikakent dragida mujale. korralikult seda teha ei lase kuna peab olema miski klicki probleem. Googeldades pole abi leidnud või siis olen halvasti googeldanud. Hiireks kõige odavam logitechi juhtmevaba rott ,mis poodidest saada..

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #2549
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Täna üritasin muuta settingutest hiire double click speedi, korraks kadus probleem ära aga tuli tagasi. Ühe klickiga teeb ikka nagu kaks klicki üsna tihti.

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #2550
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                endal praegu ka doubleklickib, viimane kord aitas uute patakate panemine

                                o2kaa2a-le soovitaks banni solvangu eest.

                                Comment

                                Working...