Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Tere jälle palun abi!
Mul on arvutil Windows 7 nüüd peal, läpakal.
Tahtsin ühendada oma HP w2207 monitori sinna taha aga vot mingi kala on sees
Keeg oskab aidata?
Tere jälle palun abi!
Mul on arvutil Windows 7 nüüd peal, läpakal.
Tahtsin ühendada oma HP w2207 monitori sinna taha aga vot mingi kala on sees
Keeg oskab aidata?
Comment