Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • groams
    Grinder
    • Dec 2008
    • 683

    #286
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere jälle palun abi!
    Mul on arvutil Windows 7 nüüd peal, läpakal.
    Tahtsin ühendada oma HP w2207 monitori sinna taha aga vot mingi kala on sees
    Keeg oskab aidata?

    Comment

    • groams
      Grinder
      • Dec 2008
      • 683

      #287
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      plz anyone oleks kiirelt kiirelt vaja.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #288
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Milles probleem, ei saa aru, kuvar ei võta pilti ette?

        Comment

        • groams
          Grinder
          • Dec 2008
          • 683

          #289
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas masterpuppet
          Milles probleem, ei saa aru, kuvar ei võta pilti ette?
          Jah

          Comment

          • Toots_x
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2009
            • 320

            #290
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas masterpuppet
            Milles probleem, ei saa aru, kuvar ei võta pilti ette?
            Proovi näppida resolutsiooni või hertze, vahest on sellest kasu. Kui seda juba teed, vaata mis settingud on määratud välisele monitorile.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #291
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Vajuta klaviatuuril mingit nuppude kombinatsiooni vms, kus on monitori märk peal vms

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #292
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                selline mure et mul HP pavilion dv6000 ja mul screen brightness nupud ei tööta (fn+f7 ja fn+f8) mida teha? ??? ??? ???

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #293
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas pkmarek
                  selline mure et mul HP pavilion dv6000 ja mul screen brightness nupud ei tööta (fn+f7 ja fn+f8) mida teha? ??? ??? ???
                  mul sama junn aga kui restart ei aita(mul aitab) siis ära väga loodagi, et tööle saad.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #294
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    kui keeruline on yleminek Vista to win 7? installimine on mingi keeruline? vanad failid ja databased jms s2ilivad? ma ei viidsi krt neid databaase uuesti importima jne hakata ... pain in the ass tegevus see

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #295
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      7 peaks vist nii öelda upgrade võimalust ka pakkuma. et ei pea alustama puhtalt lehelt. paned töötava windowsiga plaadi sisse ja pakub sulle upgrade võimalust. nagu mäletaks et oli nii.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #296
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        kr2kitud variandid kõik töötvad v'io peab originaali võtma mingi 200 daala eest :D?

                        ahjaa ja soovitage antiviitust ka mignit, kaspersky litsents sai l2bi, sooviks midgai muud, palju m2lu nõuab see kaspersky .. teil www.eset.ee koduleht töötab? kui valin tooted, siis korraks viskab lehe ette ja siis paneb mingi errori, nii IE kui firefoxiga

                        e: ja on see 7 niipalju kordi kiirem ka kui vista ? r22gitakse et on, keegi reaalseid kogemusi ka jagada oskab:D?

                        Comment

                        • H2rrison
                          Räme Fish
                          • Aug 2009
                          • 3

                          #297
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas leits
                          kr2kitud variandid kõik töötvad v'io peab originaali võtma mingi 200 daala eest :D?

                          ahjaa ja soovitage antiviitust ka mignit, kaspersky litsents sai l2bi, sooviks midgai muud, palju m2lu nõuab see kaspersky .. teil www.eset.ee koduleht töötab? kui valin tooted, siis korraks viskab lehe ette ja siis paneb mingi errori, nii IE kui firefoxiga

                          e: ja on see 7 niipalju kordi kiirem ka kui vista ? r22gitakse et on, keegi reaalseid kogemusi ka jagada oskab:D?
                          On küll palju kiirem ja stabiilsem. AVG-l on tunnustatud täitsa tasuta anti-virus, mis väga tublilt oma tööd teeb. AVG ei võta palju ressursi ka.
                          Win7 juures on väga hea featuur see, et saad virtuaalses WinXP modes vajalikke programme jooksutada(otsi Microsofti lehelt virtual xp mode).
                          Algul lasin endale Win7 beta peale ning juba see jooksis paremini kui Vista... nüüd kasutan igapäevaselt RC versioni ja mitte ükski proge pole jooksutamata jäänud. :D

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #298
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Tahaks ühte videot veel teha, aga taustaks käib kogu aeg mingi tiksumine, nii et videot pole väga mõnus vaadata.

                            Kas keegi oskab aidata kuidas sellest lahti saada?

                            Tegin mintase video jupi ka asja illustreerimiseks:

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #299
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              LOL, mis ma oskan öelda, tõenäoliselt teeb seda mingi programm, vaata mis sul jooksevad, mida viimasena installisid jne.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #300
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                irw täpselt oli nsgu hiire klikk :D aga jah muud ei oska öelda

                                Comment

                                Working...