Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1021
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    no protsessori taha j22b imo asi v2ga harva .. pigem m2lu vms.. kuigi p2ris 100 prossa kindel pole

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #1022
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      No ütleme siis ,et kõvasti mängib rolli siin HDD , 4gb mälu see on suht standard juba - ja sellest piisab täiesti, protsessoriks mingi i7 Quad ja sul grindi masin olemas.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1023
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Tuleb tunnistada, et SSD kettaga on kooooordades kõik kiirem kui vamna 7200rpm hdd'ga

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #1024
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Nii eelarvet põhimõtteliselt pole.. lihtsalt nii soodsalt kui võimalik ja ka selle töö ära teeks.

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #1025
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Parim videokaart mängimiseks 1-1,5k hinnaklassis?
            Soovitage midagi

            Comment

            • miksnii
              Grinder
              • May 2009
              • 580

              #1026
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Kui keegi teab kust windos XP cd keyd leida andku teada.

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #1027
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kuidas vana msni uuesti tagasi saada, pärast update´i on see uus essential Live ja ei suuda ära harjuda sellega:D

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #1028
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                  Nii eelarvet põhimõtteliselt pole.. lihtsalt nii soodsalt kui võimalik ja ka selle töö ära teeks.
                  Siin essential stuff kirjas:
                  **If you are using HM2 please see this thread.** I just thought it would be helpful to post this list. The HEM FAQ has most of this information, but it's quite cluttered to find it in so many FAQs. Please post here, if you can think of other tips that will help increase the performance of HEM, HM Import, Table Scanner, HUD and postgreSQL. Specifically for those that have a HUGE database. Ask questions, and HEM users can discuss about their experiences using these tips here. Top 10

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #1029
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mängin mina pokut, kui järsku hakkavad ekraanid vilkuma. Ei jõudnud errorit lõpuni lugeda, enne kui pildi kirjuks lõi, aga lõik sellest: Display driver stopped recovering and...

                    Keegi oskab öelda, mida ma peale võiks hakata, ise täielik võhik. Läpakale on suurem molu lisatud, et mugavam oleks. Täna juba teist korda nii...

                    Comment

                    • Tylos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 340

                      #1030
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Mängin mina pokut, kui järsku hakkavad ekraanid vilkuma. Ei jõudnud errorit lõpuni lugeda, enne kui pildi kirjuks lõi, aga lõik sellest: Display driver stopped recovering and...

                      Keegi oskab öelda, mida ma peale võiks hakata, ise täielik võhik. Läpakale on suurem molu lisatud, et mugavam oleks. Täna juba teist korda nii...
                      Pakun,et õige veateade on "Display driver stopped responding and has recovered".tegemist siis vistale ja win7-le paigutatud Timeout Detection and Recovery (TDR) featurega.
                      Põhjuseid selle veateate saamiseks võib olle üsna erinevaid.Üks põhjus näiteks võib olla,et su videokaart on suremas või üle kuumenenud.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #1031
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        OSkab keegi öelda, mida hakata peale Samsungi LCD monitoriga kui ei taha enam pilti ette võtta? tuli vilgub imelikult ja korraks lööb hallikamaks mingi aja tagant, aga pilt ette ei tule. See on kestnud juba mõnda aega, et esimese korraga ei tule, peale restarti on tavaliselt tulnud(ja edasi töötas laitmatult), aganüüd vist puhta kööga. Muidu arvasin, et ehk on videokaardi vms viga(sest on viimasel ajal eelpool kirjeldatud erroreid visanud), aga kui juhtme ära võtan tagant, siis ei tule enam seda kirja "No signal". Kas keegi Tartus üldse remondiks sellist monitori?(Samsung SyncMaster 930bf)
                        Hädasti oleks vaja pokkerit mängida :(

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1032
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          OSkab keegi öelda, mida hakata peale Samsungi LCD monitoriga kui ei taha enam pilti ette võtta? tuli vilgub imelikult ja korraks lööb hallikamaks mingi aja tagant, aga pilt ette ei tule. See on kestnud juba mõnda aega, et esimese korraga ei tule, peale restarti on tavaliselt tulnud(ja edasi töötas laitmatult), aganüüd vist puhta kööga. Muidu arvasin, et ehk on videokaardi vms viga(sest on viimasel ajal eelpool kirjeldatud erroreid visanud), aga kui juhtme ära võtan tagant, siis ei tule enam seda kirja "No signal". Kas keegi Tartus üldse remondiks sellist monitori?(Samsung SyncMaster 930bf)
                          Hädasti oleks vaja pokkerit mängida :(
                          Mul oli sarnane asi ja oli üks kondekas läbi, mingi tüüpviga oli, ostsin kondeka tinutasin ära 15 krooni ja läks jälle :)

                          Kasuta googlet, vaata mis räägitakse.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1033
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                            Pakun,et õige veateade on "Display driver stopped responding and has recovered".tegemist siis vistale ja win7-le paigutatud Timeout Detection and Recovery (TDR) featurega.
                            Põhjuseid selle veateate saamiseks võib olle üsna erinevaid.Üks põhjus näiteks võib olla,et su videokaart on suremas või üle kuumenenud.
                            Jumal jumal, oskad äkki öelda, kas kuidagi saab kontrollida oma videokaardi töövõimet? Ilmselt mitte?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1034
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Temperatuuri saad kontrollida nt. programmiga Everest või googledad mõne freeware programmi endale. Videokaartidel oli kuni 100c aksepteeritav vist, üle selle läks kahtlaseks. Ma ei tea kuidas uuematel on, las keegi kinnitab.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #1035
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Temperatuuri saad kontrollida nt. programmiga Everest või googledad mõne freeware programmi endale. Videokaartidel oli kuni 100c aksepteeritav vist, üle selle läks kahtlaseks. Ma ei tea kuidas uuematel on, las keegi kinnitab.
                                Selge, homme hommikul proovin ära mõõta selle temperatuuri, hetkel vaja grindida natuke.

                                Comment

                                Working...