Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1

    Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Põhimõtteliselt ei leidnud sellist teemat siit (ega ei viitsind otsida ka). Kui keegi ei leia seda kuramuse ANY keyd, tahab teada miks teeb arvuti nii, aga mitte naamoodi. Siis võib siia neid küsimusi esitada. Vastan siis ise või siis vast peaks meil patsiga poisse ka olema näiteks hotcocacola ja muid kah, kes viitsivad vastata ja aidata.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas ainult arvuti alased või ka programmide alased küsimused ja probleemid. Ei pidanud silmas pokkeriprogesid

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #3
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Võib ka progede kohta ma arvan. Aga vastust pead siis vast ootama sellet kes seda ka kasutanud on.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Üritad katkise läpaka pärast nüüd karmat tõsta? :D

        Aga muidu hea teema :)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Tegin mingi aeg arvutile formati, lasin XP uuesti peale, tahtis registration keyd saada. Sisestasin selle ja siis tahtis activationi jaoks uuesti. Seekord enam läbi ei läinud, ütles, et liiga tihti kasutatud. XP oli minuarust arvutiga kaasas kunagi, kood oli plaadipeale pastakaga kirjutatud ja karp minema visatud. Nüüd näppisin kuupäeva eile ja activation period sai hetkega läbi ja windows lukus. Küsib ainult koodi. Microsofti helistasin, need tahavad karbist fotot saada, siis saadavad uue koodi. Kas on mingeid muid võimalusi? Uut XP ma kindlasti ostma ei hakka, mingi Vista originaal on mul kah olemas, aga ma eelistaks XP-d sellele arvutile praegu. (PS, ma ei tegele piraatlusega, filmid ja PS2 mängud on kõik originaalid kodus ja see windows on kah originaal 90% tõenäosusega, kuna pärit riigifirma kontorist). keegi oskab aidata?

          Comment

          • MIKE_K6o
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 221

            #6
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas alaska
            Tegin mingi aeg arvutile formati, lasin XP uuesti peale, tahtis registration keyd saada. Sisestasin selle ja siis tahtis activationi jaoks uuesti. Seekord enam läbi ei läinud, ütles, et liiga tihti kasutatud. XP oli minuarust arvutiga kaasas kunagi, kood oli plaadipeale pastakaga kirjutatud ja karp minema visatud. Nüüd näppisin kuupäeva eile ja activation period sai hetkega läbi ja windows lukus. Küsib ainult koodi. Microsofti helistasin, need tahavad karbist fotot saada, siis saadavad uue koodi. Kas on mingeid muid võimalusi? Uut XP ma kindlasti ostma ei hakka, mingi Vista originaal on mul kah olemas, aga ma eelistaks XP-d sellele arvutile praegu. (PS, ma ei tegele piraatlusega, filmid ja PS2 mängud on kõik originaalid kodus ja see windows on kah originaal 90% tõenäosusega, kuna pärit riigifirma kontorist). keegi oskab aidata?
            Lisasin msni, ehk on lahendus olems selle jaoks.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Arvutitel on koodi kleeps kasti peal ning läpakatel põhja all. Sealt peaks saama õige koodi.

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                XP uuesti peale..... ja nüüd see teema , et helikaarti ei tunnista. MSI P4N SLI motherboard...integreeritud mingi HD audio... kasillion driverit läbi lasknud...ei midagi.....hetkel lahendus on uus helikaart lihtsalt osta.....kui keegi sama HD audio probleemi lahendanud... siis võib huvi pärast siia kommenteerida.....äkki 101ne lahendus töötab minujaoks.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #9
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  http://www.msi.com/index.php?func=dr...e&dno=2344&i=0

                  100 prossu töötab.

                  Comment

                  • somka
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 85

                    #10
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mul selline jama et ei saa HM-i maha isntallida, add remove all pole HM-i. Program filede all on aga uninstalli ikooni ikkagi pole. HM- on mul nats vist viga saanud, sellepärast ongi see kustutamise ja taasinstalli soov.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #11
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Aga proovi uuesti peale lasta. Võimnalik et tekib add remove alla siis ja võimalik et polegi maha vaja lasta. Või pakub installer ise vana eemaldamist enne uue pealepanekut.

                      Comment

                      • somka
                        Julm Donk
                        • Apr 2009
                        • 85

                        #12
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Kõlab loogiliselt, kohe katsetan.

                        Comment

                        • somka
                          Julm Donk
                          • Apr 2009
                          • 85

                          #13
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Hakkas tööle ja ilma vigadea, tänud Oliverk.

                          Comment

                          • blazkuh
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 400

                            #14
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Selline mure siis, et polnud PT3 5 kuud kasutanud, nüüd registreerisin ära ja tõmbasin upgrade. Alguses hakkas kohe postgre nussima, vanasti sellega probleeme polnud. Tegin uninstallid ja värgid nagu FAQ-is oli, aga probleem jäi alles. Nüüd siis tegin PT3 uue database ja sellega enam postgre errorit ei visanud. Vanad käed sain manual impordiga sisse, auto importiga aga viskab selliseid erroreid, need peaks uued käed olema:


                            2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #505)
                            2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #443)
                            2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #429)
                            2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #478)
                            2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #510)
                            2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #509)
                            2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #513)
                            2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #505)
                            2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #476)
                            2009/08/12 11:22:24: PokerStars: Hand Imported (#29624139353) from 171772539 691
                            2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #525)
                            2009/08/12 11:22:24: PokerStars: Hand Imported (#29623952981) from 173560495 1

                            Ehk oskab keegi aidata?

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
                              DVD kirjutajat kah pole.

                              Comment

                              Working...