Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Ulmet tuleb hiljem veelgi. Esimeses raamatus oli selline tore tegevustik, kus maagia osa oli minimaalseks viidud. Hilisemates osades muutus see tilu-lilu kohati lausa häirivaks. Vahel võttis lugedes küll pead vangutama, et milleks see nüüd vajalik oli :)Algselt postitas fyte Vaata postitustÜlinuts tänane GoT, taaskord. Stseene arvestades peaks vist alla 14a vm vellodele küll mitte lubatud olema :P
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)lõpp kiskus suht ulmekaks though. mitte et see halb oleks, aga siiani peale draakonite suht vähe sellist stuffi olnud
Teine hooaeg on muidu ajapuudusel raamatu sisu päris kõvasti kokku segatud. Soovitav oleks juba raamatut lugeda.
Comment
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Üks lemmikuid Eestist. Siin ka vaadatav:Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitusttäna etv2
21:05 Laanetaguse suvi
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Algselt postitas leits Vaata postitustkeegi mingit head dokumentaali/real life kraami high rolleritest, gamblimisest .. suuremates vaaladest LV's ei tea?
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
see on nähtud. . suht suckis imoAlgselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Käisin siukest filmi vaatamas, http://www.imdb.com/title/tt1656190/
Nagu filmid Jason Stathamiga ikka, awesome.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
hakkasin underbellyt vaatama ja võin julgelt öelda, et ikka sitaks kõva asjaga tegemist, võibolla minule sobib ta ka sellepärast, et kogu see austraalia släng ja muud asjad pole võõrad ja muidugi ka see kuidas üks töökaaslane räägib mulle igast ekstraid juurde, kes oli ise noorena seal ringis sees ja tegi väiksemaid otsi neile samadele tüüpidele kes sarjast läbi käivad. Kõik sündmused on pmst 1:1-le päriseluga ja vist ühtegi nime pole isegi muudetud, carl williams peaks siiani elama ja käis ka veel mõned aastad tagasi tihedalt kohtu vahelt
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Ei tea, kas tehakse ka kunagi, aga sel ajal kui see välja tuli, tahtsid teha kohe otsa põlvkond varasemat sarja ka real life põhjal, mis jõuaks otsaga Lygon streeti ja Carl Williamsi asjadeni välja.Algselt postitas yolpa Vaata postitusthakkasin underbellyt vaatama ja võin julgelt öelda, et ikka sitaks kõva asjaga tegemist, võibolla minule sobib ta ka sellepärast, et kogu see austraalia släng ja muud asjad pole võõrad ja muidugi ka see kuidas üks töökaaslane räägib mulle igast ekstraid juurde, kes oli ise noorena seal ringis sees ja tegi väiksemaid otsi neile samadele tüüpidele kes sarjast läbi käivad. Kõik sündmused on pmst 1:1-le päriseluga ja vist ühtegi nime pole isegi muudetud, carl williams peaks siiani elama ja käis ka veel mõned aastad tagasi tihedalt kohtu vahelt
See võiks isegi sitaks kõvem tulla, kui chopper ja muu painters and dockers jama sisse tuua.
Mis oli päris mahe, et kui sari välja tuli, siis mingi raadiosaate juht, a´la ühiskonnakriitiline kohalik Kalle Muuli sõimas saates, et miks sellist sarja heroiseeritakse, et puha pätid kõik ja sõimas Mick Gattot. Ja Gatto helistas otse raadiosse, sai eetrisse ja ütles saatejuhile, et vaadaku et õnnetusi ei juhtu taga.
Comment
Comment