Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minbetmillionaire
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 363

    #4186
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Soovitage mingit head vähem tuntud komöödiasarja st. siis mitte pakkuda TBBT, How i met your mother, 2.5 meest, sõbrad jne.
    Või siis midagi SOA sarnast :P
    Its Always Sunny in Philadelphia

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #4187
      Re: Filmid ja sarjad

      SoA on ikka epic sari
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • JohannesJ
        Grinder
        • Jun 2010
        • 684

        #4188
        Re: Filmid ja sarjad

        SoA on jh epic paar kuud tagasi vaatasin selle algusest - lõpuni läbi, siis kui mõtlesid, et ok 1 osa vaatan veel siis tänaseks aitab vaatasid ikka veel 3-4 osa ära:D
        vaatasin paar osa pastilaa soovitusest Eastbound and Down ja esialgu tundub ka väga hea ja omamoodi sari, eks näis kuidas edaspidi läheb:P
        Vähemalt mul jälle nimekiri mis sarjasi vahtida, niiet tänud teile!

        Comment

        • PlanetRJ
          Jube Noob
          • Oct 2011
          • 173

          #4189
          Re: Filmid ja sarjad

          kas keegi veel girlsi vaatab, imo sitaks hea, vb natuke liiga naistekas,aga mulle meeldib + üks korralik eye candy ka sarjas Allison Williamsi näol, metacritic hindas seda sarja koos homelandiga kaheks parimaks uueks sarjaks

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #4190
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
            Soovitage mingit head vähem tuntud komöödiasarja st. siis mitte pakkuda TBBT, How i met your mother, 2.5 meest, sõbrad jne.
            Või siis midagi SOA sarnast :P
            King of Queens :)

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #4191
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              SoA on ikka epic sari
              see ja homeland, parimad asjad.

              aussidel ka oma lühisari : Brothers in Arms - Bikiewars. 6 osa, mille oleks rahulikult saanud edasi anda kahe osaga. Muidu ok, tõepõhi ka asjal all.

              Prometheus 3D oli ka suht talutav.

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #4192
                Re: Filmid ja sarjad

                Suits hakkab homme taaskord :)

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #4193
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  Suits hakkab homme taaskord :)
                  hea, et meelde tuletasid, olin 1. seasoni reg aga arvamus pole just parim, ei meeldi liiga ülepingutatud peategelased nagu sel puhul mingi epic mälumaht

                  vaatan siiski

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #4194
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    hea, et meelde tuletasid, olin 1. seasoni reg aga arvamus pole just parim, ei meeldi liiga ülepingutatud peategelased nagu sel puhul mingi epic mälumaht

                    vaatan siiski
                    Cool story, bro.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #4195
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Suits´i kõrval tasub imo ka Franklin&Bash´i vaadata.

                      Epic mälumahust rääkides loodan ma, et kunagi on igal keskmisel koolijütsil selline, kui inmkond just varem "suitsiidi" ei tee.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #4196
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Burn Notice s6e1

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #4197
                          Re: Filmid ja sarjad

                          was guud?

                          E: obv. täis nuts nagu kõik hooajad. wp.
                          Last edited by udikaz; 16.06.12, 02:46.

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #4198
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Järele mõeldes on Person of Interesti suurim võlu minu jaoks väga tugev emotsionaalne side karakteritega, sama kehtis ka The Wire puhul. Näiteks GoT´i puhul sellist sidet pole, kuid tegu on siiski hea sarjaga.
                            kellega täpsemalt? John? Harold? Carter? Fusco? ...?

                            tahaks - väga - teada, mida tähendab ´tugev emotsionaalne side karakteritega´?

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #4199
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Community.
                              +1

                              kuigi kas esimese hooaja lõpp või teise algus käis maha - aga nüüd hoog sees ja absurdihuumorit on üksjagu.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #4200
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                kellega täpsemalt? John? Harold? Carter? Fusco? ...?

                                tahaks - väga - teada, mida tähendab ´tugev emotsionaalne side karakteritega´?
                                Johni pärast ei pea muretsema, mis on hea, aga mul isiklikult oli päris mitu osa liiga kurb vaadata, kui Fusco HR-i uuesti läks undercover worki tegema.

                                Comment

                                Working...