Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
vaatasin kunagi 20-30 minti aga kui tattide facebooki osa pihta hakkas siis ei suutnud enam piinlikusest vaadata. täna lugesin siin veits eelmisi poste ja vaatasin vägisi lõpuni ning rahuldav vist parim mis saab öelda.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment