Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #5536
    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Just eile vaatasin. Rahuldav, aga käsi kokku lööma ei hakka. Aga ju maitse asi.
    vaatasin kunagi 20-30 minti aga kui tattide facebooki osa pihta hakkas siis ei suutnud enam piinlikusest vaadata. täna lugesin siin veits eelmisi poste ja vaatasin vägisi lõpuni ning rahuldav vist parim mis saab öelda.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #5537
      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      kas tõesti nii halb film et pohmas peaga ei kannata kah vaadata? Nüüd juba suurest huvist pean vaatama siiani pole nagu tõmanud nägin küll et saadaval.
      Ainult pohmas peaga kannatabki vaadata imo. Käisin ka kui see kinost tuli ja 0 emotsiooni.
      Rääkige parem kuidas uus hobbit on.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #5538
        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Rääkige parem kuidas uus hobbit on.
        Imo solid. Natuke pikk vb ja poolikuks jääb kuna pole viimane osa, aga meeldis. Sõrmuste isanda lähedale ei küündi muidugi.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5539
          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

          mulle Don Jon meeldis. Hobbit 2 oli igav imo.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #5540
            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

            Don Jon 3/10
            Uus Hobbit 4/10("Hobbit"´i raamat on u. 300 leheküljeline lastele mõeldud teos. Kahju, et filmitegijate rahaahnus on nii suur, et sellest pigistatakse 3 täispikka filmi välja. Loogilisem ja vaatajatele oleks kindlasti huvitavam, kui oleks tehtud ainult 1 film. Viimast osa suure tõenäosusega kinno vaatama ei lähe.)
            American Hustle 8/10 (Väga head näitlejad, suurepärane huumor ja hea sisu)
            Captain Phillips 7/10
            Rush 9/10 (Harva on selliseid filme, mille sisu kohta hiljem googlest lisainfot otsin. See oli üks neist. Google ütles, et peategelased ei olnud tegelikult kunagi vihavaenlased nagu filmis oli, vaid said juba Formula 3 ajal omavahel normaalselt läbi.)
            Elysium 6/10 (Eriti selline ulme teema peale ei lähe, kuid see oli suht ok)
            Drinking Buddies 2/10 (Igav. Korra nägi topless Oliva Wilde´i)
            Riddick 2/10 (Vin Diesel :S)
            Red 2 5/10
            Side Effects 7/10
            Oblivion 8/10
            Mud 5/10
            Machete Kills 5/10
            Last edited by atsetoon; 23.12.13, 07:38.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #5541
              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

              Kas keegi juba Last Vegast on näinud? Näitlejaid hinnates peaks suurepärane film olema.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #5542
                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                Deppiga midagi huvitavat tulemas

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #5543
                  Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  vb on spoiler, ei tea.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  just äsja sai arutatud seda, ümber väga ei viitsi kirjutada, nii et siin copypaste:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #5544
                    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    just äsja sai arutatud seda, ümber väga ei viitsi kirjutada, nii et siin copypaste:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    ilusad ja selged mõtted. samas filmi paremaks ei muuda. 3/10 jääb.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #5545
                      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      ilusad ja selged mõtted. samas filmi paremaks ei muuda. 3/10 jääb.
                      mhmh. lisaks veel see, et karakterid iseenesest tundusid juba vastumeelsed ja ebahuvitavad. st seda kõike oleks saanud ka lahedate ja huvitavamate karakterite, sisukama dialoogiga edasi anda. praegu olid pmslt peategelaseks loll jõusaalioss ja roosa fetishiga suhuvõtjatüüp.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5546
                        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                        Imo solid. Natuke pikk vb ja poolikuks jääb kuna pole viimane osa, aga meeldis. Sõrmuste isanda lähedale ei küündi muidugi.
                        Üldse ei meeldi ootamine ja seepärast meeldib olla «out of date» ehk teisisõnu vaadata seriaale ja järjefilme siis, kui kõik hooajad/osad on väljas. Tõenäoliselt lähen Hobbitiga sama teed. Esimese osa vaatasin ära lennukis, aga eriti midagi ei mäleta ning see ka põhjus miks tahaks kolm tükki jutti vaadata.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5547
                          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          Don Jon 3/10
                          Uus Hobbit 4/10("Hobbit"´i raamat on u. 300 leheküljeline lastele mõeldud teos. Kahju, et filmitegijate rahaahnus on nii suur, et sellest pigistatakse 3 täispikka filmi välja. Loogilisem ja vaatajatele oleks kindlasti huvitavam, kui oleks tehtud ainult 1 film. Viimast osa suure tõenäosusega kinno vaatama ei lähe.)
                          American Hustle 8/10 (Väga head näitlejad, suurepärane huumor ja hea sisu)
                          Captain Phillips 7/10
                          Rush 9/10 (Harva on selliseid filme, mille sisu kohta hiljem googlest lisainfot otsin. See oli üks neist. Google ütles, et peategelased ei olnud tegelikult kunagi vihavaenlased nagu filmis oli, vaid said juba Formula 3 ajal omavahel normaalselt läbi.)
                          Elysium 6/10 (Eriti selline ulme teema peale ei lähe, kuid see oli suht ok)
                          Drinking Buddies 2/10 (Igav. Korra nägi topless Oliva Wilde´i)
                          Riddick 2/10 (Vin Diesel :S)
                          Red 2 5/10
                          Side Effects 7/10
                          Oblivion 8/10
                          Mud 5/10
                          Machete Kills 5/10
                          +1 Hobbitile.

                          Lisaks Hobbit on ju eellugu LOTR-ile ning oleks piisanud toona ühest filmist enne LOTR-i linastumist. Aga nüüd tehtud kolm filmi vastupidises järjekorras.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #5548
                            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                            Kas keegi juba Last Vegast on näinud? Näitlejaid hinnates peaks suurepärane film olema.
                            Nähtud ja julgen soovitada. deniro,duglas ja freeman nuts näitlejad ning väärt film.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #5549
                              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              +1 Hobbitile.

                              Lisaks Hobbit on ju eellugu LOTR-ile ning oleks piisanud toona ühest filmist enne LOTR-i linastumist. Aga nüüd tehtud kolm filmi vastupidises järjekorras.
                              See savi imo. Raamatuid lugesin ka antud järjekorras ning ei häirinud vähimalgi määral.

                              Pastilaaga nõus. Ei suutnud Don Joni lõpuni vaadata.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #5550
                                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                                Tuleb tunnistada, et jätsin ka Don Joni vaatamise pooleli.

                                Comment

                                Working...