Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #4036
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas con Vaata postitust
    5a 1kk4 05k4d:D

    start>control panel>regional and language>languages>details>Add>Estonian.

    Siis tee ing keelne aktiivseks(vajuta selle peale) ja vajuta "remove", saad error message ja korras. apply ja ristist kinni.
    lol? alt+shift

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #4037
      Re: Filmid ja sarjad

      Juhuslikult komistasin sellise sarja otsa nagu Missing ,vaatasin kõik osad ära ka kohe,me likey

      Comment

      • PlanetRJ
        Jube Noob
        • Oct 2011
        • 173

        #4038
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
        lol? alt+shift
        ty

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #4039
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Ülinuts tänane GoT, taaskord. Stseene arvestades peaks vist alla 14a vm vellodele küll mitte lubatud olema :P

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Ulmet tuleb hiljem veelgi. Esimeses raamatus oli selline tore tegevustik, kus maagia osa oli minimaalseks viidud. Hilisemates osades muutus see tilu-lilu kohati lausa häirivaks. Vahel võttis lugedes küll pead vangutama, et milleks see nüüd vajalik oli :)

          Teine hooaeg on muidu ajapuudusel raamatu sisu päris kõvasti kokku segatud. Soovitav oleks juba raamatut lugeda.

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #4040
            Re: Filmid ja sarjad

            täna etv2

            21:05 Laanetaguse suvi

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #4041
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
              täna etv2

              21:05 Laanetaguse suvi
              Üks lemmikuid Eestist. Siin ka vaadatav:

              ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4042
                Re: Filmid ja sarjad

                keegi mingit head dokumentaali/real life kraami high rolleritest, gamblimisest .. suuremates vaaladest LV's ei tea?

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #4043
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  keegi mingit head dokumentaali/real life kraami high rolleritest, gamblimisest .. suuremates vaaladest LV's ei tea?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4044
                    Re: Filmid ja sarjad

                    see on nähtud. . suht suckis imo

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #4045
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Käisin siukest filmi vaatamas, http://www.imdb.com/title/tt1656190/
                      Nagu filmid Jason Stathamiga ikka, awesome.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #4046
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Vaatasin just, et tal ei ole kahjuks isegi ühtegi nominatsiooni aga omamoodi awesome on ta nkn.

                        "Magic city" - uus maffiatemaatikaga sari. Mulle igatahes meeldib.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #4047
                          Re: Filmid ja sarjad

                          hakkasin underbellyt vaatama ja võin julgelt öelda, et ikka sitaks kõva asjaga tegemist, võibolla minule sobib ta ka sellepärast, et kogu see austraalia släng ja muud asjad pole võõrad ja muidugi ka see kuidas üks töökaaslane räägib mulle igast ekstraid juurde, kes oli ise noorena seal ringis sees ja tegi väiksemaid otsi neile samadele tüüpidele kes sarjast läbi käivad. Kõik sündmused on pmst 1:1-le päriseluga ja vist ühtegi nime pole isegi muudetud, carl williams peaks siiani elama ja käis ka veel mõned aastad tagasi tihedalt kohtu vahelt

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #4048
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ta tapeti 2010 aastal vanglas, aga muidu väga nutssssss sari.

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #4049
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #4050
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                hakkasin underbellyt vaatama ja võin julgelt öelda, et ikka sitaks kõva asjaga tegemist, võibolla minule sobib ta ka sellepärast, et kogu see austraalia släng ja muud asjad pole võõrad ja muidugi ka see kuidas üks töökaaslane räägib mulle igast ekstraid juurde, kes oli ise noorena seal ringis sees ja tegi väiksemaid otsi neile samadele tüüpidele kes sarjast läbi käivad. Kõik sündmused on pmst 1:1-le päriseluga ja vist ühtegi nime pole isegi muudetud, carl williams peaks siiani elama ja käis ka veel mõned aastad tagasi tihedalt kohtu vahelt
                                Ei tea, kas tehakse ka kunagi, aga sel ajal kui see välja tuli, tahtsid teha kohe otsa põlvkond varasemat sarja ka real life põhjal, mis jõuaks otsaga Lygon streeti ja Carl Williamsi asjadeni välja.

                                See võiks isegi sitaks kõvem tulla, kui chopper ja muu painters and dockers jama sisse tuua.

                                Mis oli päris mahe, et kui sari välja tuli, siis mingi raadiosaate juht, a´la ühiskonnakriitiline kohalik Kalle Muuli sõimas saates, et miks sellist sarja heroiseeritakse, et puha pätid kõik ja sõimas Mick Gattot. Ja Gatto helistas otse raadiosse, sai eetrisse ja ütles saatejuhile, et vaadaku et õnnetusi ei juhtu taga.

                                Comment

                                Working...